چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵
باهدف حفظ آرامش بازار؛
توزیع بیش از 6 هزار تن کالای اساسی در سیستان وبلوچستان/ گوشت، مرغ و برنج عمده کالاهای مورد نیاز
 
در راستای حفظ تعادل و ایجاد آرامش در بازار از ابتدای سال تاکنون 6 هزارو 344 تن کالای اساسی در سیستان وبلوچستان توزیع شده است.
به گزارش عصرهامون، برای حفظ تعادل و ایجاد آرامش در بازار هرازگاهی خبرها حاکی از توزیع کالاهای اساسی در فروشگاه های معتبر سراسر کشور دارد.
کالاهایی به مثل گوشت قرمز، مرغ، برنج، قند، روغن و شکر که این روزها به واسطه وجود دلالان و سودجویان قیمت آنها سر به فلک کشیده و داد مردم را درآورده، در این طرح با هدف حفظ تنظیم بازار و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر البته با قیمتی مناسب تر توزیع شده که در راستای آن با نظارت هایی که از سوی دستگاه های اجرایی انجام می شود شاهد رضایت شهروندان و حفظ آرامش در بازار هستیم.
با این تفاسیر اما از ابتدای سال تاکنون 6 هزارو 344 تن کالای اساسی در سیستان وبلوچستان توزیع شده است که سیامک سرابندی مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان در این خصوص به خبرنگار اجتماعی عصرهامون گفت: از این میزان کالای توزیع شده 600 تن گوشت گوساله وارداتی و هزار و 92 تن گوشت مرغ بوده است.
وی هدف از اجرای این طرح را حفظ آرامش بازار وکنترل قیمت ها عنوان کردو ادامه داد: توزیع سه هزار و ۷۶۰تن برنج، ۱۴۴تن شکر، ۳۸تن تخم مرغ و۷۰۹تن میوه از دیگر کالاهای مورد نیاز توزیع شده در استان است که از طریق فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف و صنوف منتخب در کل استان تاکنون توزیع شده است.
این مسئول ارزش کل کالاهای اساسی توزیع شده در این مدت را۴۶۰میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: از امروز نیز شاهد توزیع 10 تن گوشت گوسفندی منجمد وارداتی در استان از طریق فروشگاه رفاه هستیم که شهروندان می توانند میزان گوشت مورد نیاز خود را با مراجعه به این فروشگاه تهیه کنند.
 
انتهای پیام/   
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۶۶۳


ارسال