چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سراوان گفت: شهرستا سراوان نیازمند احداث یک مجتمع فرهنگی و هنری است که رئیس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان قول مساعد در اختیار گذاشتن یک و نیم هکتار زمین در صورت موافقت مسئولان بالادستی را داده است.
به گزارش عصرهامون؛ رسول بخش حسین بر در گفت و گو با شستون اظهار کرد: طبق جلسه ای که با رئیس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان سراوان  داشته است، اعلام شد که شهرستان نیازمند احداث یک مجتمع فرهنگی و هنری است.

 وی با بیان اینکه رئیس اداره مسکن و شهرسازی گفته بیش از یک و نیم هکتار زمین در حوزه فرهنگی در شهرستان وجود دارد، افزود: قرار بر این شد تا از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نقشه مجتمع طراحی و در صورت تصویب، احداث می شود و اگر این پیشنهاد تصویب و اجرایی شود احداث چنین مجتمعی با چنین مساحتی در استان بی سابقه است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سراوان گفت: جا  دارد از رئیس اداره مسکن و شهرسازی در خصوص داشتن دیدگاه فرهنگی تشکر شود که در بهترین نقطه شهر یعنی خیابان نگاران را برای احداث مجتمع فرهنگی و هنری در نظر گرفته است.

حسین بر ادامه دارد: مجتمع فرهنگی و هنری شامل سالن سینما، پلاتوهای تئاتر، سالن های آمفی تئاتر و همایش می شود که می توان امورات فرهنگی و هنری و کوره های ساخت سفال کلپورگان  را در مجتمع  گنجاند.انتهای پیام.الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۷۹۱


ارسال