سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سراوان:
معرفی رانندگان متخلف به تعزیرات حکومتی/ شهروندان تخلفات را گزارش دهند
 
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سراوان گفت: شهروندان رانندگان متخلف را به شهرداری گزارش دهند تا طبق قانون با آنها برخورد شود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، در ماه های اخیر شاهد هرج و مرج در حوزه حمل و نقل شهری شهرستان سراوان بوده ایم که منجر به ابراز گلایمندی حجت الاسلام و المسلمین یوسف مرادی امام جمعه موقت شهرستان در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه 23 آذرماه سال جاری شد.

 یکی از شهروندان سراونی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: در ماه های اخیر قیمت واحد میان رانندگان تاکسی وجود نداشته و هر یک از رانندگان از مسافران یک مبلغی را دریافت می کنند.

 وی افزود: در حوزه مشاغل خانگی و کارآفرینی کار می کند که مجبور به تردد روزانه در شهر دارد، اما رانندگان تاکسی کرایه بیشتر از سقف مصوب شده درخواست می کنند.

این شهروند سراوانی با بیان اینکه نرخ حمل مسافر از روستای هوشک به سراوان پنج هزار تومان است، گفت: روزانه برای انجام پاره ای از کارها باید به سراوان مراجعه کند که راننده تاکسی هزینه حمل مسافر را هفت هزار تومان اعلام می کند.

وی ضمن گلایمندی از عدم نصب نرخنامه حمل مسافر بر روی شیشه خودرو، خواستار رسیدگی مراجع مربوطه به این موضوع شد.

 در پیگیری هایی که خبرنگار شستون از محمد ادیبی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سراوان داشت، وی اظهار کرد: نرخ حمل مسافر در سال 97 مصوب و به تمامی رانندگان و مدیران آژانس های تلفی اعلام شده است.

وی با توجه به اینکه رانندگان متخلف جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات معرفی می شودند،افزود: شهروندان در صورت مشاهده تخلف می توانند با شماره 37622272گزارش دهند تا موضوع را در اسرع وقت پیگیری شود.

مدیر سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری سراوان خاطر نشان کرد: نصب نرخنامه حمل مسافر الزامی است و باید در قسمت شیشه جلو و لچکی شیشه عقب نصب شود.

ادیبی یادآور شد: نرخ حمل مسافر از ساعت 21 به بعد 250 تومان داخل شهر به نرخ اصلی و نرخ مسافر از بیرون شهر 300 تومان اضافه می شود.انتهای پیام.الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۸۲۷


ارسال