پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴
فرمانده سپاه شهرستان سراوان:
آغاز توزیع 1800بسته حمایتی هدیه مقام معظم رهبری از هفته جاری در سراوان
 
فرمانده سپاه شهرستان سراوان از آغاز توزیع 1800 بسته حمایتی هدیه مقام معظم رهبری از هفته جاری در شهرستان سراوان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛  سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه از آغاز توزیع 14هزارو800 بسته معیشتی هدیه مقام معظم رهبری به مردم جنوب شرق کشور به مناسبت شب یلدا خبر داد. 

همچنین در این راستا سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: در حوزه سراوان بزرگ که شامل مهرستان، سیب و سوران و سراوان و بخش های تابع می شوند، یک هزارو 800 بسته در نظر گرفته شده است.

 وی افزود: در منطقه بم پشت با محوریت لشکر 14 امام حسین (ع) 500 بسته، در حوزه سپاه شهرستان سراوان 500 بسته، ناحیه مقاومت مهرستان 230 بسته، ناحیه مقاومت سیب و سوران 230 بسته و حوزه اسفندک و توابع 340 بسته توزیع خواهد شد.

 فرمانده سپاه شهرستان سراوان اضافه کرد: هر بسته شامل یک کیسه برنج 10 کیلویی، پنج بسته ماکارانی و یک بسته روغن یک و نیم لیتری به ارزش 104 هزار و 500 تومان است.

 پودینه یادآور شد: بسته های مذکور میان خانواده های نیازمند که تحت حمایت هیچ یک از ارگان های حمایتی نظیر بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) نباشند، از طریق معتمدین، شوراها و دهیاران شناسایی و در هفته جاری توزیع می شود.


انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۸۳۱


ارسال