شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
جهادگران لشکر 14 امام حسین (ع) منطقه مرزی بم پشت در قالب یک اردو جهادی در حال احداث سه سرویس بهداشتی و یک منزل مسکونی در این منطقه هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از شستون، محرومیت زدایی و کمک به مردم مستضعف جامعه یکی از اقدامات سپاه در چهل سال از انقلاب اسلامی ایران است که به خوبی توانسته در این امر موفق شود و خدمات شایان و ارزنده ای را به جامعه ارائه دهد.

خدمات فراوان سپاه و بسیج در راستای آبادانی و رشد و بالندگی جامعه که مانند خورشید، تابان می درخشد برکسی پوشیده نیست و با همت پولادین و مضاعف توانسته اند اقدامات مثمر ثمری را در اقصی نقاط کشور خصوصا منطقه جنوب شرق و شهرستان سراوان انجام دهند.

 
احداث منازل مسکونی، توزیع بسته های حمایتی میان خانوار های نیازمند، توزیع نوشت افزار میان دانش آموزان بی بضاعت، احداث و مرمت منازل مسکونی و ساخت سرویس بهداشتی کوچکترین خدماتی است که سپاه و بسیج در منطقه سراوان برای افراد کم برخوردار و زدودن غبار محرومیت انجام داده است.
 
 

در همین راستا 12 نفر از جهادگران لشکر 14 امام حسن(ع) منطقه مرزی بم پشت شهرستان سراوان نیز در حال احداث سه باب سرویس بهداشتی و یک باب منزل مسکونی هستند که این اقدام خداپسندانه جهادگران در این منطقه ار دو هفته قبل آغاز شده و تا چند روز آینده با اتمام سرویس های بهداشتی و منزل مسکونی به پایان می رسد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۰۶۵


ارسال