سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
شهردار سراوان گفت: پارکینگ خودروهای سنگین با مساحت 16 هزار متر مربع که در شهرستان سراوان به بهره برداری رسیده که در زمان صادرات به طور مستقیم برای 6 نفر زمینه اشتغال را فراهم کرده است.
به گزارش عصرهامون؛ هاشم دهقانی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: پارکینگ خودروهای سنگین با هدف درآمد زایی برای شهرداری و مصوبه شورا در اسفند ماه سال گذشته برنامه ریزی شد.

 وی با اشاره به اینکه در خصوص تملک زمین دو ماه به طول انجامید تا زمین  در اختیار شهرداری قرار گیرد، افزود: با توجه به مساحت و هزینه بالا و وضعیت نامطلوب درآمد شهرداری، حصارکشی پارکینگ خودروهای سنگین به کندی انجام شد.

 شهردار سراوان گفت: سرانجام در آبان ماه سال جاری، پارکینگ خودروهای سنگین در شهرستان به بهره برداری رسید.

دهقانی با اشاره به درآمدزایی از طریق پارکینگ خودروهای سنگین در شهرستان، ادامه داد: با توجه به کاهش صادرات کالا، درآمد کمتر شده ولی در آینده به عنوان یکی از منابع درآمد پایدار شهرداری قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: این پارکینگ دارای 16 هزار متر مربع مساحت و جنب ترمینال مسافربری احداث شده است.

شهردار سراوان با بیان اینکه در مدتی که صادرات کالا افزایش چشمگیری داشت، پارکینگ به بهرده برداری نرسیده بود، تصریح کرد: پارکینگ خودروهای سنگین شهرستان در زمانی که صادرات انجام شود، به طور مستقیم برای 6 نفر زمینه اشتغال را فراهم می کند اما در حال حاضر سه نفر مشغول به کار هستند.


انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۱۵۱


ارسال