سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ,25 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان آخرین وضعیت پرونده خاطیان آتش سوزی مدرسه اسوه حسنه زاهدان را تشریح کرد.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام علی موحدی راد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار زاهدنیوز، ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، افزود: این پرونده در اولین فرصت تشکیل و پیگیری شد که براساس نظر کارشناسان رسمی قوه قضائیه، در این واقعه۵۰درصد مدیر آموزشگاه و دو نفر از عوامل داخلی مدرسه و۵۰درصد ۴نفر از مدیران آموزش و پرورش ناحیه دو زاهدان را مقصران اصلی این حادثه اعلام کرده اند.

وی اظهار کرد: متهمان این پرونده پس از تفهیم اتهام با قرار وثیقه آزاد شده اند.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با تاکید بر این که این پرونده در حال سیر مراحل قانونی خود است، تصریح کرد: آموزش و پرورش از طریق بیمه دیه دانش آموزان را به خانواده های آنان پرداخت کرده است.

این مقام قضایی تصریح کرد: اولیاء دم و متهمین به کارشناسی انجام شده اعتراض کرده و درخواست ارجاع پرونده به هیئت کارشناسی را داده اند.

وی ابراز امیدواری کرد: در سریعترین زمان ممکن و با دقت کامل این پرونده به سرانجام رسیده و خاطیان به مجازات عمل خود برسند.

شایان ذکر است براثر آتش سوزی دبستان غیرانتفاعی اسوه حسنه زاهدان در 27آذرماه سال جاری، چهار دانش آموز دچار آتش سوزی شده به بخش سوختگی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) این شهرستان منتقل شدند که با توجه به شدت سوختگی هر۴دانش آموز جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۲۷۹


ارسال