يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ,29 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴
رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان:
وجود 75 زمین ورزشی روباز از دستاوردهای انقلاب در سراوان است/ فعالیت بیش از 3 هزار ورزشکار سازمان یافته در این منطقه
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان گفت: 75 زمین ورزشی روباز، 10 سالن تمرین و هشت خانه ورزش از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی این در این خطه از کشور پهناور ایران اسلامی است.
به گزارش عصرهامون؛ محمدرضا گمشادزایی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان سراوان فقط یک مجموعه ورزشی رو باز و دو هیئت ورزشی که در حال فعالیت بودند وجود داشت.

 وی افزود: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در این شهرستان در حوزه ورزش خدمات و فعالیت های چشمگیری رخ داده است.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان احداث 75 زمین ورزشی روباز در این خطه از کشور را از دستاوردهای انقلاب در این شهرستان بیان و اضافه کرد: سالن ورزشی کله گان، ناهوک، دشتوک، هوشک، دزک، آسپیچ، دریدر، جالق، بم پشت، سالن وزنه برداری و سالن های تمرین مجموعه ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر از جمله سالن های این شهر است.

گمشادزایی خاطر نشان کرد: طرح های ضربتی در روستاهای هوشک، دزک، آسپیچ و دریدر که شامل تسطیح زمین و دیوار چینی محوطه های ورزشی است، اجرایی شده که این پروژه ها دارای زمین والیبال، بسکتبال و پیست پیاده روی هستند.

وی راه اندازی هشت خانه روستایی در سرچنگان، دریدر، کوهک، خوشاب جالق، سینوکان، گشت، دهک و غفور آباد را از دیگر دستاوردهای انقلاب در این شهرستان برشمرد و یادآور شد: همچنین در منطقه بم پشت، جالق، سینوکان، گشت، دزک، محمدی، بخشان زمین چمن مصنوعی نیز احداث شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان مجموعه چمن مصنوعی بخشان با اعتبار یک میلیارد تومان، چمن مصنوعی زمین فوتسال گشت با اعتبار 350 میلیون تومان و چمن مصنوعی فوتسال در شمس آباد با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان را از پروژه های نیمه تمام این منطقه عنوان کرد.

گمشادزایی خاظر نشان کرد: در حال حاضر از 26 هیئت  این شهرستان  19 هیئت فعال و 7 هیئت نیمه فعال هستند که در حوزه بانوان 17 رشته فعال وجود دارد.

 وی در پایان جمعیت سازمان یافته بانوان و  آقایان این شهرستان در حوزه ورزش را 3 هزار و 550 نفر بیان کرد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۴۵۳


ارسال