يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق:
خدمات انقلاب اسلامی با دوران پهلوی قابل قیاس نیست
 
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق گفت: خدمات انقلاب اسلامی با دوران پهلوی قابل قیاس و مقارنه نیست چرا که خدماتی که در طول یک سال انجام‌ شده با کل دوران ستمشاهی برابری می کند.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی مجیب الرحمن رئیسی در گفت و گو با شستون ضمن تبریک فرا‌ رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: خدمات انقلاب اسلامی به هیچ وجه با قبل از انقلاب قابل قیاس و مقارنه نیست.
 
وی افزود: افرادی که خدمات انقلاب اسلامی را با دوران پهلوی مقایسه می کنند بدانند که اصلا کار جالبی نیست زیرا خدمات و دستاوردهای انقلاب فرا تر از آن چیزی است که در ذهن آنها بگنجد.
 
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق خاطر نشان کرد: خدماتی که در طول یک سال در نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران در جامعه انجام شده به اندازه کل دوران نظام ستمشاهی دوران پهلوی است.
 
مولوی رئیسی یادآور شد: باید در سیستان و بلوچستان قدر دان خدمات و دستاوردهای انقلاب باشیم چرا که مردم در رفاه هستند.
 
وی تصریح کرد: در گذشته در این مناطق آب، برق، امکانات بهداشتی و رفاهی  و مدرسه‌ وجود نداشت و مردم با مشکلات و مشقت ها و رنج های فراوانی مواجه بودند اما در طول چهل سال که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد، خدمات شایسته انجام شده است.
 
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق در پایان اذعان کرد: اگر چه به حد مطلوب رسیدن در رفع مشکلات امری غیر ممکن است اما کشور در حال رشد و ترقی است که باید قدر دان خدمات باشیم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۲۵۸


ارسال