دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۹
در جمع مردم مهرستان مطرح شد؛
"استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" شعار انقلاب اسلامی ایران است/ انقلاب اسلامی ؛ معجزه الهی بود+ تصویر
 
جشن انقلاب و گردهمایی سیاسی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در شهرستان مهرستان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، جشن انقلاب و گردهمایی سیاسی به مناسبت گرامیداشت چهلمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در شهرستان مهرستان برگزار شد.

 محسن ادبی اردکانی یکی از هادیان سیاسی قرارگاه شهید سجاد شهرستان سراوان گفت: انقلابی که در سال 1357 به رهبری یک حکیم فرزانه و مرجع عالی مقام و با حضور همیشه در صحنه مردم اتفاق افتاد، به حق یک معجزه الهی بود که رخ داد.

 وی افزود:  انقلاب اسلامی ایران با تمام انقلاب های دنیا فرق داشت و وابسته به هیچ یک از قدرت های آن زمان نبود چرا که شعار اصلی انقلاب اسلامی ایران، "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" بود.

 این هادی سیاسی در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: برای رسیدن به آزادی نباید به شرق اتکا و وابسته بود و نباید زیر بیرق غرب رفت که امام خمینی (ره) این موضوع را به روشنی در آن زمان بیان کرده است.

ادبی اردکانی خاطر نشان کرد: اسلام یک دین الهی است و در راستای اجرای احکام اسلامی باید به ریسمان الهی چنگ زد و دین خدا را یاری کرد تا خدوند نیز ما را یاری کند.

وی در پایان اظهار کرد: در مسیر  سختی های زیادی وجود دارد که با استقامت و پشتیبان ولی فقیه بودن می توانیم به  قله های افتخار و پیشرفت را همانطور که تاکنون دست یافته ایم، دست بیابیم.

لازم به ذکر است این گردهمایی برای مدیران مدارس و مسئولین آموزش و پرورش و بسیجیان شهرستان مهرستان نیز برگزار شده است.

انتهای پیام/الف.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۱۵


ارسال