دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن 97 مطرح شد؛
حضور پرشور مردم مرزدار سراوان در یوم الله 22 بهمن/ کارساز نبودن حرکت های مذبوحانه دشمن در حضور میلیونی مردم
 
مردم مرزدار سراوان با تعامل و همگرایی و با صفوف وحدت آفرین در یوم الله 22 بهمن سال 97 با شعارهای کوبنده شرکت کردند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، همزمان با سراسر کشور مردم شیعه و سنی شهرستان مرزی سراوان نیز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را حضور چشمگیر در میادین جشن گرفتند.

 حجت الاسلاو المسلمین بامری امام جمعه شهرستان سراوان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با شستون اظهار کرد:  برخلاف تمامی تبلیغات و سیاه نمایی ها  و تمامی ترفند هایی که دشمن برای حضور کمرنگ ملت شریف ایران در صحنه انجام داد، اما شاهد حضور پرشور مردم هستیم.

 وی افزود: امروز شور، شعف، نشاط و حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی بهمن سال جاری نشان از دلدادگی مردم به نظام دارد.


امام جمعه شهرستان سراوان گفت: دشمنان نمی توانند با دشمنی خود حضور مردم را در مناسبت های ملی به ویژه 22 بهمن کمرنگ کنند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری حضور مردم را در یوم الله 22 بهمن 97 پرشور در این شهرستان مرزی عنوان کرد.

 درویش نارویی فرماندار سراوان نیز در حاشیه راهپیمایی 22بهمن در گفت و گو با شستون اظهار کرد:  مردم مسلمان، مرزنشین و علاقمند شهرستان سراوان همچون سایر هم میهنان برای حفظ ارزش های نظام و انقلاب و دفاع از تمامیت ارضی کشور و پاسخ دندان شکن به قدرت های استکباری در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کردند.

 وی افزود: مردم مرزدار سراوان با شعارهای کوبنده بار دیگر همدلی، تعامل و همگرایی خود را به نمایش گذاشتند.

فرماندار سراوان خاطر نشان کرد: دشمنان مردم ایران و انقلاب اسلامی تلاش می کنند که در واقع بحران مشارکت را در جامعه تبیین کنند که حضور میلیونی مردم در کشور خصوصا در مناطق مرزی باردیگر نشان داد، حرکت های مذبوحانه آنان کارساز نخواهد بود. نارویی یادآور شد: مردم در صفوف متحد و منسجم و با اتحاد ملی در کنار هم از ارزش های انقلاب دفاع می کنند.
 
مولوی دهقان امام جمعه مسجد خاتم الانبیاء بخشان شهرستان سراوان نیز در حاشیه این مراسم، گفت: حضور  پرشور مردم در یوم الله 22 بهمن مشهود است و نیاز به توضیح ندارد.

 وی افزود: حفظ وحدت و مواردی که موجب برتری امت اسلامی نسبت به استکبار جهانی می شود پیام مردم این شهرستان به سراوان کفر است.

امام جمعه مسجد خاتم الانبیاء بخشان شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: یکی از وظایف امت اسلامی پاسداشت ارزش ها و آرمان های آن امت است که گذشتگان برای به دست آوردن آن زحمت کشیدند که برای پاسداشت آن زحمات امروز به میدان آمدیم.


مولوی دهقان گفت: انقلاب متعلق به همه اقشار ملت فارق از هر نوع قوم، مذهب و طیف سیاسی است  که همه مدیون انقلاب هستند و وظیفه خود را امروز برای پاسداشت ارزش ها و آرمان های انقلاب و نظام با حضور چمشگیر نشان دادند.

انتهای پیام/


 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۶۶۰


ارسال