جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱
امام جمعه اهل سنت سراوان:
دشمنان از وحدت مردم سیستان و بلوچستان وحشت دارند/ استکبار جهانی پشتیبان اقدامات تروریستی است
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان ضمن محکومیت حادثه تروریستی شامگاه روز گذشته در مسیر خاش_زاهدان، گفت: دشمنان از وحدت مردم استان وحشت دارند و‌ توان دیدن مستحکم شدن وحدت مردم را ندارند.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی سید عبدالصمد ساداتی در گفت و گو با شستون ضمن تسلیت و تبریک شهادت جمعی از مرزداران سپاه پاسداران در حادثه تروریستی شامگاه روز گذشته  محضر مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا و مردم استان، اظهار کرد: حادثه بسیار تلخ و تأسف بار که توسط افرادی که دشمن انسانیت و مردم هستند، رخ داد شدیدا محکوم است.
وی افزود: افرادی که دست به چنین اقداماتی می زنند، دنباله رو اهداف دشمنان و استکبار جهانی هستند، امروز کشور ما دارای وحدت است، وحدتی که امروز در سیستان و بلوچستان وجود دارد، نمونه است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان ادامه داد: دشمنان از وحدت مردم استان وحشت دارند و‌ توان دیدن مستحکم شدن وحدت مردم را ندارند، امروز دشمنان ما در کشورهای مختلف از وحدت مردم استان و ایران اسلامی رنج می برند.
مولوی ساداتی در ادامه استکبار جهانی را پشتیبان اقدامات تروریستی دانست و یادآور شد: امروز مردم استان سیستان و بلوچستان، مومن و متعد و مسلمان از حادثه شامگاه روز گذشته بسیار اندوهگین هستند و رنج می برند.
وی خاطر نشان کرد: افرادی که در حادثه روز گذشته به شهادت رسیدند و مجروح شدند، مرزدارانی بودند که برای حفاظت از مردم شهرستان سراوان خدمت هایی در زمینه اقتصادی، مرزبانی و دیگر خدمات مورد نیاز مردم انجام دادند.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان گفت: امید است خداوند متعال همچنان که دشمنان حسود را ناکام گذاشته است، همیشه ناکام بگذازد.
 
مولوی ساداتی با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب با ترور آغاز شد اما هرگز چنین اقداماتی مانع از استواری انقلاب نخواهد شد، تصریح کرد: دشمنان به هر میزان که  به ملت فشار بیاورند مردم مستحکم تر و قوی تر مسیر انقلاب را ادامه خواهند شد، همانطور که در اوایل انقلاب ترورهای گسترده ای را انجام دادند اما انقلاب چهل سالگی خود را پشت سر گذاشت که این انقلاب همچون گذشته سرافراز به مسیر خود ادامه خواهد داد.
 
انتهای پیام/لف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۷۹۵


ارسال