پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۶
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور:
ترمیم و بازسازی جاده ها در سیستان وبلوچستان ضروری است
 
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: با توجه به خسارت های ناشی از بارندگی و سیل اخیر در سیستان وبلوچستان، انجام عملیات بازسازی و ترمیم جاده ها، ضروری و دارای اهمیت است.
به گزارش عصرهامون، در آستانه طرح تردد نوروزی عبدالهاشم حسن‌نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، وضعیت جاده های استان سیستان و بلوچستان را مورد بازدید قرار داد.

این مسئول روز چهارشنبه مورخ 22 اسفند ماه با حرکت از شهر زاهدان به سمت خاش و سپس ادامه مسیر به طرف سراوان و مهرستان، از راهدارخانه های موجود در مسیر بازدید و وضعیت جاده ها را مورد بررسی قرار داد.

 وی در راستای حفظ راه ها، افزایش ایمنی، شناسایی و رفع نقاط پر تصادف و همچنین اصلاح پیچ های خطرناک در این محورها، دستوراتی صادر کرد.

حسن نیا  همچنین با عبور از محور سراوان - کهک، با توجه به حجم تردد از آن، توصیه های لازم را برای بهسازی و ارتقا کمی و کیفی این راه ارتباطی ارائه داد و در بازدید میدانی از مرز کهک سراوان، به پتانسیل های فراوان این منطقه جهت گسترش تبادلات تجاری با کشور پاکستان اشاره کرد.

وی ضمن گفتگوی صمیمانه با راهداران حاضر در راهدارخانه های واقع در مسیر، برضرورت تجهیز راهدارخانه ها در محورهای استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد و افزود: با توجه به خسارت های ناشی از بارندگی و سیل اخیر در استان، انجام عملیات بازسازی و ترمیم جاده ها، ضروری و دارای اهمیت است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در زمان حضور در شهر سراوان، با خانواده مرحوم محمد صالح باران زهی، رئیس سابق اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سراوان، که سال گذشته در حین نظارت بر عملیات راهداری دچار سانحه شده و درگذشته بود، دیدار و از رشادت های راهداران تجلیل کرد.

لازم به ذکر است در این بازدید ها، ناصر رزاق منش مشاور ریاست سازمان و رضا اکبری مدیر کل دفتر نگهداری ابنیه فنی راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و علی خانقائی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، معاون وزیر را همراهی کردند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۸۴۱


ارسال
Romania
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۲۰:۴۹
خواهشا فکری به حال سرویس بهداشتی های بین راهی کنید. باعث ابرو ریزی است. چرا نباید مثل سایر مسیرها مجتمع های رفاهی تمیز داشته باشیم ؟