دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
بر اثر طغیان رودخانه های فصلی در سیستان وبلوچستان؛
محور مواصلاتی دلگان به ایرانشهر مسدود شد/ تمندان با 19 میلی متر باران رکوردار بارش ها
 
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان وبلوچستان(ایرانشهر) از مسدود بودن مسیر دلگان به ایرانشهر بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه های محلی خبر داد.
به گزارش عصرهامون، با فعالیت سامانه بارشی از روز جمعه دوم فروردین ماه در سیستان وبلوچستان، برخی از  محورهای مواصلاتی این استان مسدود شد.
 
محور مواصلاتی دلگان به ایرانشهر مسدود شد
 
ابراهیم جاوشیری؛ مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان وبلوچستان(ایرانشهر) در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون از مسدود بودن مسیر دلگان به ایرانشهر بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه های محلی خبر داد و گفت: راهداران در تلاش هستند تا مسیر مسدود شده را هر چه سریعتر بازگشایی کنند تا تردد در آن به روال معمولی انجام شود.

به گفته وی، علاوه بر فعالیت 59 اکیپ راهداری و 220 نفر از پرسنل این سازمان در ایام نوروز، راهدارخانه ها نیز در حال ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی هستند.  
 
آخرین وضعیت آب و هوایی استان
مصدق گودرزی؛ کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی استان در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: با فعال شدن سامانه بارشی در استان، شب گذشته شاهد بارش باران در ایرانشهر به میزان2.5 میلی متر، دلگان 13و بزمان 12 میلی متر بودیم که در این بین بیشترین میزان بارندگی در بخش تمندان شهرستان خاش با 19 میلی متر گزارش شده است.

به گفته وی، امروز در ارتفاعات مرکزی و جنوبی شدت بارش باران و سیلابی شدن و طغیان رودخانه های فصلی پیش بینی می شود، همچنین در نواحی مرکزی امروز و فردا با وزش باد متوسط مواجه خواهیم بود.

کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان در پایان از شهروندان و مسافران نوروزی خواستار آن شد تا در طول این مدت از اسکان و تردد در حاشیه مسیل ها و رودخانه های فصلی جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۰۸۳


ارسال