دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه سپاه پاسداران نماد تمامی خوبی ها و برگرفته از گفتمان انقلاب اسلامی است، گفت: تروریست قرار دادن سپاه در واقع تیری بود که آمریکا به پای خود زد و صدای شکسته شدن استخوان آنها به گوش می رسد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به اینکه در چند روز گذشته شاهد یکی دیگر از حماقت ها و رفتار های ناپسند و زشت دولتمردان بی فکر آمریکا بوده ایم، اظهار کرد:  آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که نماد همه خوبی ها و برگفته از گفتمان انقلاب است را در لیست گروه های تروریستی قرار داد.
وی افزود: مردم شریف ایران نیز از زمانی که این انسان های پست و احمق نهاد پر ارزش و عزیز را در لیست گروه های تروریستی قرار داده اند، ناراحت هستند و کینه آنها نسبت به آمریکای جنایت کار هزار برابر شد چرا که این نهاد مقدس برای ملت ایران بسیار شرافتمند است.
امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: از همان ابتدای انقلاب این نهاد مقدس به عنوان یک سرباز پا به رکاب در تمامی فراز و فرود های این کشور خوش درخشیده است.
حجت الاسلام و المسلمین بامری اذعان کرد: هر کجا که دشمن قصد توطئه و‌ ایجاد یک جایگاه برای شیطان داشته، سپاه پاسداران با حضور دست محکمی به دهان و سینه آنها  نهاده که با حقارت و ذلت منطقه را ترک و متواری شده اند.
وی با بیان اینکه آمریکا سیلی ها و ذلت های زیادی را از سپاه خورده است، تصریح کرد: سالهاست که آمریکا در دنیا به عنوان تروریست و تروریسم پرور شناخته شده ، در عراق و سوریه جنایت های تروریستی فراوانی را انجام داده، در هیروشیما و ناکازاکی با حمله اتمی و شیمیایی منجر به کشته شدن افراد غیر نظامی شد و همچنین با حمله به هواپیمای مسافربری ایران ۹۰ نفر از مسافران ایرانی را به شهادت رساند.
امام جمعه شهرستان سراوان گفت:  همه ملت ایران در چند روز گذشته دلبستگی خود را به سپاه اذعان داشته و خود را به عنوان یک پاسدار معرفی کرده اند و نسبت به آمریکا اعلام انزجار کردند.
حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه دیگر آمریکا آسایش نخواهد داشت، ادامه داد: در طول چهل سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران می گذرد، آمریکا و هم دستانش جنایت های فراوانی را علیه سپاه و انقلاب انجام داده که هر بار در مخمصه افتاده است.
 
وی یاد آور شد: همه نیروهای جان برکف مسلح و امنیتی ایران به عنوان پاسداران انقلاب یک پارچه هستند و اقدام احمقانه آمریکا موجب جدایی نیروهای مسلح ایران نخواهد شد.
امام جمعه سراوان خاطر نشان کرد: تروریست قرار دادن سپاه در واقع تیری بود که آمریکا به پای خود زد و صدای شکسته شدن استخوان آنها به گوش می رسد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۹۰


ارسال