سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ,18 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
طی نامه ای خطاب به مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان مطرح شد:
پیش بینی های دقیق هواشناسی باعث برنامه ریزی به موقع برای مدیریت بحران ها شده است
 
مدیر کل ستاد مدیریت بحران استانداری طی نامه ای خطاب به مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، گفت: پیش بینی های دقیق هواشناسی باعث برنامه ریزی به موقع برای مدیریت بحران ها شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، در این نامه آمده است: واحد پیش بینی اداره کل هواشناسی استان با صدور پیش بینی های دقیق و به موقع مجموعه مدیریت بحران استان را در اتخاذ تصمیمات در برای پیشگیری از بروز هر گونه بحران یاری رساندند.

در ادامه این نامه آمده است، از ابتدای سال جدید تاکنون محصولات و خدمات متنوع هواشناسی برای تسهیل و تقویت برنامه ریزی های شهروندان استان در اداره کل هواشناسی استان تولید شده است.

این نامه می افزاید: بخش زیادی از این محصولات، مربوط به صدور پیش بینی های «کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت»، «جاده ای»، «دریایی»، «هوانوردی» و غیره است که نقش مهمی در برنامه ریزی های روزمره شهروندان استان دارد.

در پایان این نامه ضمن تقدیر از فعالیت های هواشناسی استان، آمده است، در کنار محصولات پیش بینی، محصولات متنوع تخصصی مانند آشکارسازی پهنه های در گیر گردوغبار، انواع خشکسالی و اطلاعات مورد نیاز بخش های کشاوری، عمران، معماری و شهرسازی و... تولید می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۵۷۱


ارسال