امداد رسانی به ۱۸۸۰ نفر آسیب دیده از سیلاب در سیستان و بلوچستان/از توزیع مواد غذایی تا موکت و پتو

27 فروردين 1398 ساعت 13:10

مدیرعامل هلال احمر سیستان و بلوچستان از امدارسانی به هزار و 880 نفر آسیب دیده از سیلاب در بارندگی های اخیر استان خبر داد.


به گزارش عصرهامون، رسول راشکی در خصوص اقدامات انجام شده در بارندگی های اخیر اظهار کرد: در سه روز اخیر شهرستان های ایرانشهر، کنارک، دلگان، نیکشهر، مهرستان، فنوج، زابل، زاهدان، هیرمند، سراوان ،خاش و سرباز گرفتار سیلاب شدند  که در این راستا تاکنون هزار و ۸۸۰ نفر آسیب دیده از سیلاب امدادرسانی و بیش از ۹۰۰ نفر  نیز در مناطق امن اسکان  داده شدند.

به گفته وی، با توجه به نیاز برخی از مناطق نسبت به راه اندازی اردوگاه در مناطق امن و سوله های ورزشی تعداد  ۱۹۴ دستگاه چادر در شهرستان های کنارک، چابهار، مهرستان و دلگان نصب و در اختیار آسیب دیدگان قرار گرفت.

وی بیان کرد: تاکنون ۴۱۲ نفر از  نیروهای امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر با کلیه امکانات و تجهیزات امدادی کار امدادرسانی به آسیب دیدگان را بر عهده داشته اند، همچنین ۳۰۸ تخته پتو، ۶۳۳ تخته موکت، ۱۸۲۱ کیلو گرم نایلون و ۱۹۶ بسته غذایی نیز بین این افراد توزیع شده است.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 110667

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/110667/امداد-رسانی-۱۸۸۰-نفر-آسیب-دیده-سیلاب-سیستان-بلوچستان-توزیع-مواد-غذایی-موکت-پتو

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/