پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ,22 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان خبر داد:
آماده باش نیروهای شعب جمعیت هلال احمر برای مقابله با حوادث احتمالی سیلاب سیستان
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، گفت: در پی ورود سیلاب جدید به سیستان تمامی نیروهای امدادگر و نجاتگر و پرسنل شعب جمعیت هلال احمر حوزه سیستان، به حالت آماده باش در آمدند.
به گزارش عصرهامون، رسول راشکی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: با توجه به ورود سیلاب جدید به حوزه سیستان که ناشی از آب دشتمال حاصل بارشها در بالادست رودخانه هیرمند است و هشدارهای ستاد مدیریت بحران سیستان و بلوچستان مبنی بر احتمال ورود آب باحجم بالا، تمامی نیروهای امدادگر و نجاتگر و پرسنل شعب جمعیت هلال احمر حوزه سیستان، به حالت آماده باش در آمدند.

وی تاکید کرد: تمامی انبارها در این منطقه به میزان لازم دارای مواد غذایی و لوازم و تجهیزات مناسب در مدیریت سیل می باشد و شعب نیز تجهیزات لازم سبک، نیمه سنگین و سنگین برای امدادرسانی لازم به حادثه دیدگان را دارا می باشند.

وی بیان کرد: در صورت نیاز آماده اعزام نیزو و تجهیزات و اقلام مورد لزوم منطقه از دیگر نقاط استان و استانهای همجوار نیز وجود دارد.

وی تاکید کرد: جمعیت هلال احمر استان، آماده حضور و فعالیت در هر گونه حادثه در نقاط مختلف را دارا می باشد و در این خصوص آموزش های لازم برای هر نوع حادثه نیز به امدادگرن و نجاتگران شعب جمعیت هلال احمر استان ارائه شده است.

وی در پایان گفت: درصورت هرگونه حادثه، مردم می توانند با شماره 112 تماس بگیرند تا در سریعترین زمان،امدادرسانی لازم صورت پذیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۷۴۴


ارسال