يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۲
خطیب نماز جمعه سراوان:
نیمه شعبان عید امید برای آینده است/به گوش رسیدن صدای شکستن ستون حکومت آمریکا به برکت وجود سپاه در منطقه
 
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: اگر امروز کشور تروریست پرور جهان سپاه پاسداران را ترویست می خواند به این دلیل است که با حضور موثر و مجاهد گونه این نهاد انقلابی امروز صدای شکستن تمامی ستون های حکومت آنان به گوش می رسد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به سالروز کشتار بی رحمانه زنان و کودکان در 26 سال قبل توسط جنایتکاران حکومت آمریکا، اظهار کرد: آمریکای جنایت کار انسان های ساده دل، حقیقت جو و حق طلب را که برای احقاق حق حقیقی مظلومان قدم بر می دارند، را تروریست اعلام می کند، انقلاب اسلامی ایران یک صدای حق و حقیقی است و همه مظلومان و پا برهنگان عالم که امید آنها به این انقلاب است را بر خلاف ایده های شیطانی خود تعریف می کنند.

 وی افزود: جنایت کاران حیوان صفت و پلید که چنگال بر امت های اسلامی انداخته اند، پوست انسان های بی گناه که هیچ دستی به آلودگی نداشته اند، زنده زنده کنده اند و دست به غارت و چپاورل کشورهای اسلامی می زنند.

امام جمعه سراوان ادامه داد: 11 اردیبهشت مصادف با 15 شعبان المعظم سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت امام زمان (عج) است که با ظهور این امام بزرگوار تمامی رحمت الهی به برکت وجود ایشان طبق آیات و روایات به بشر نازل می شود.

 حجت السلام و المسلمین بامری با بیان اینکه عید نیمه شعبان، عید  امید ها برای آینده است، گفت: با ظهور منجی عالم بشریت تمام کره زمین از این فیض بهره مند می شوند و حکومتی برپا می شود که سراسر زمین را فرا می گیرد.

وی در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: عید نیمه شعبان امید به مسائلی است که با ظهور امام زمان (عج) قسط و عدل سراسر عالم را فرا می گیرد و ظلم و جور جای خود را به خوبی ها و روشنایی ها می دهد.

امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه برای ظهور منجی عالم بشریت باید تلاش کرد، خاطر نشان کرد: همچنین برای احیا و احقاق ارزش های اسلامی و ترویج مهدویت باید تلاش کرد تا برای ظهور آمادگی کامل را داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین بامری ادامه داد: اگر مدعی منتظر موعود هستیم باید فرهنگ غنی امید را در  دل ها زنده کنیم و با مجاهدت، تلاش و مقاومت در مسیر خوبی ها که مزدوران عالم را به وحشت در آورده است، مقدمات ظهور را فراهم کنیم.

وی با توجه به اینکه مسیر تاریخ در دنیای بشریت، مسیر ظلم، جور و سلطه است، تصریح کرد: اگر  مسیری را که با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران احیا شد را در جهان گسترش دهیم تاریکی و ظلمت به نورانیت و خوبی ها تبدیل می شود چرا که در انقلاب اسلامی ایران انسان های مومن، متهد، متقی و مجاهد در تمامی صحنه ها حضور موثر داشته اند.

 امام جمعه شهرستان سراوان در تکمیل مطلب فوق و با توجه به سالروز گرامیداشت نیروهای گمنام امام زمان (ع)، گفت: یکی از نیروهای مجاهد و متقی که در تمامی صحنه ها از انقلاب اسلامی پاسداری و پاسداشت کرده، نیروهای گمنام امام زمان (عج) هستند که به صورت گمنام در مسیر انقلاب فعالیت می کنند.

حجت السلام و المسلمین بامری اذعان کرد: همچنین حضرت امام خمینی (ره) با نگاه معنوی و نورانی برای نگهداری از ارزش های انقلاب اسلامی از دل مردم و انسان های مومن و متقی دستور تشکیل یک نهاد انقلابی با عنوان سپاه پاسداران را در 2 اردیبهشت سال 57 صادر کرد که این نهاد انقلابی در طول چهل سالی که از انقلاب می گذرد، به بهترین وجه ممکن در تمامی صحنه های حضور داشته است.

وی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران جایگاه والایی در کشور دارد که اگر کشور مخرب و تروریست پرو جهان، این نهاد انقلابی را تروریست می خواند به این دلیل است که امروزه با توجه به مجاهدت ها و حضور موثر و فعال نیروهای سپاه پاسداران در منطقه صدای شکستن تمام ستون های حکومت آنان به گوش می رسد.
 انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۷۵۱


ارسال