يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰
سهل انگاری راننده سوخت کش مانع امدادرسانی اورژانس زاهدان شد!!!+فیلم
 
شب گذشته، سهل انگاری یک رانندده سوخت کش، باعث شد تا نیروهای مرکز فوریت های پزشکی زاهدان با تاخیر بر سر یک صحنه حادثه جاده ای حاضر شوند.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز ، اواخر شب گذشته و پس از اعلام یک مورد تصادف در محور زاهدان به خاش(جاده کلاته) و اطلاع به ایستگاه اورژانس جنب دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، سهل انگاری راننده پایه یک(خودروی سوخت کش) در پارک مقابل پل این پایگاه، باعث شد تا آمبولانس مرکز فوریت های پزشکی امکان خروج از ایستگاه و اعزام برای امداد رسانی مصدومان حادثه جاده ای را نداشته باشد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص این واقعه گفت: شب گذشته بر اثر واژگونی پژو 405 در بولوار خلیج فارس ( مسیر خاش به زاهدان)، 7 نفر مجروح شدند.

فریبرز راشدی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: پس ازاعلام این حادثه به مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، به نزدیک ترین پایگاه این مرکز به محل حادثه که پایگاه مستقر در جنب دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان بود، اطلاع رسانی شد اما تکنسین های اورژانس پس از خروج از پایگاه، متوجه استقرار یک دستگاه کشنده سوخت کش در مقابل پل ایستگاه شدند.

وی تاکید کرد: با این وجود از ایستگاه های دیگر، 4 دستگاه آمبولانس مورد نیاز به محل حادثه اعزام شدند و 7مصدوم را برای سیر مراحل درمانی به پس از اقدامات اولیه پزشکی، به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) زاهدان انتقال دادند.

وی تصریح کرد: برای ایستگاه جنب دانشگاه علوم پزشکی نیز با پلیس راهور برای جابجایی این کشنده سوختکش هماهنگی لازم انجام شد و پس از دقایقی مسیر پل خروج این پایگاه اورژانس نیز باز شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۸۶۹


ارسال