پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ,22 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس هیئت دو و میدانی سیستان و بلوچستان گفت: تیم سراوان، قهرمان مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان دختر استان شد.
به گزارش عصرهامون، ایرج رستم زهی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان دختر سیستان و بلوچستان، باحضور تیم های سراوان، خاش، ایرانشهر، زاهدان، چابهار و مهرستان با حضور 60ورزشکار و به مناسبت گرامیداشت هفته جوان واعیاد شعبانیه روز گذشته در ورزشگاه شهید حسین بر شهرستان سراوان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این مسابقات، در دوی 100 متر، به ترتییب اسما نعمتی از سراوان، زینب نوایی از چابهار و ناهید فولادی از زاهدان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در دوی 400 متر اسما نعمتی از سراوان، ناهید فولادی از زاهدان و فاطمه نارویی از ایرانشهر به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به نام خود به ثبت رساندند.

رستم زهی با اشاره به اینکه در دوی 800متر تنها اسم شیر دل از خاش توانست حائز کسب رتبه اول شود، بیان کرد: در دوی سه هزار متر فاطمه ارباب از سراوان و در دوی هزار و 500متر نیز فرزانه جهان بین از ایرانشهر و فاطمه ارباب از سراوان به ترتیب رتبه های اول تا دوم را کسب کردند.

وی با اشاره به مسابقات پرتاب وزنه نیز گفت: در این مسابقات نیز فرشته میر بلوچ از خاش، کوثر شیخ زاده از سراوان و مریم کورانی از خاش توانستند رتبه های اول تا سوم را به نام خودثبت کنند.

این مسئول تاکید کرد: در نتیجه تیمی این دوره از مسابقات، تیم شهرستان سراوان به مقام قهرمانی دست یافت وتیم شهرستان خاش مقام دوم و تیم خاش ایرنشهرمقام سوم را بدست آوردند.

وی در پایان گفت: سیستان و بلوچستان دارای استعدادهای بسیار خوبی در عرصه ورزش دو میدانی می باشد، این هیئت برنامه های مختلفی برای کشف استعدادهای افراد در استان را در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۹۴۳


ارسال