پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سراوان:
سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی است/ برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در دانشگاه ها در راستای رشادت های شهدا
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سراوان گفت:می طلبد مراسم بزرگداشت سوم خرداد در بخش های مختلف شهرستان اجرا و همچنین برای روشنگری و بازگو رشادت ها و دلاور مردی های شهدا به نسل جوان جامعه نمایشگاه عکس، یادواره شهدا برنامه های متنوع فرهنگی در دانشگاه ها برگزار شود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ جلسه برنامه ریزی ستاد بزرگداشت سوم خرداد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، دبیر ستاد بزرگداشت سوم خرداد، جانشین فرمانده سپاه شهرستان و سایر اعضای ستاد در فرمانداری سراوان برگزار شد.

زین العابدین کریمدادی سوم خرداد را روز مقاومت، ایثار و پیروزی عنوان کرد که دلاورمردان ایرانی با تمام تلاش برای امنیت و آسایش امروزی ما جنگیدند و جام شهادت نوشیدند که ما ایرانیان به این فتح بزرگ یعنی فتح خرمشهر به خود می بالیم.

وی اضافه کرد: سوم خرداد یکی از وقایع مهم در صفحه تاریخ جمهوری اسلامی ایران است که رزمندگان با دلاور مردی مقابل دشمن ایستادند و یا ایمانی راسخ و تجهیزات اندک در دوران دفاع مقدس از خاک کشور به ویژه خونین شهر دفاع کردند و به پیروزی رسیدند که این روز را باید ارج بداریم.

وی افزود: به پاس قدردانی از رشادت ها، شهامت ها، جانفشانی ها و دلیری شهدا می طلبد برنامه های مناسب جهت بزرگداشت این روز بزرگ با برگزاری برنامه محوری با مشارکت گسترده مردم، انجام شود.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سراوان در ادامه به فضاسازی شهر متناسب با سوم خرداد و تجلیل از خانواده های شهدا تأکید کرد.

کریمدادی خاطر نشان کرد: می طلبد مراسم بزرگداشت سوم خرداد در بخش های مختلف شهرستان اجرا و همچنین برای روشنگری و بازگو رشادت ها و دلاور مردی های شهدا به نسل جوان جامعه نمایشگاه عکس، یادواره شهدا  و برنامه های متنوع فرهنگی در دانشگاه ها برگزار شود.

انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۳۴۵


ارسال