يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ,22 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
خطیب نماز جمعه سراوان گفت: دست اندر کاران مسائل اقتصادی در بحث معیشت و تولید باید لباس رزم بر تن کنند و مانند یک رزمنده شبانه روز تلاش کنند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون،  حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به دیدار جمعی از مسئولین با رهبر معظم انقلاب، واژه به واژه و کلام به کلام فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را راه گشا دانست و افزود:  آمریکا با هیاهو به دنبال ایجاد ترس میان برخی از افراد است که از این غول بی دست و پا و استخوان پوسیده می ترسند، است اما آمریکا از بطن انقلاب اسلامی که حرکت خدایی است خبر ندارد.

 وی ادامه داد: آمریکا در صدد است تا میان مردم و نظام فاصله ایجاد کنند اما مردم این آگاهی را داشته باشند که ایران اسلامی امروز به قله هایی رسیده که دشمن نفس ها و عربده های آخر خود را می زند.

 امام جمعه شهرستان سراوان اذعان کرد: دشمن فکر می کند اگر ناو بفرستد ملت ایران می ترسند اما ملت غیور ایران که متصل به قدرت خداوند هستند، این موضوع را درک کرده اند که آمریکا نمی خواهد قبول کند که یک کشور مسلمان با حاکمیت اسلامی قدرتمند باشد چرا که به دنبال این هستند که ابزار های قدرت نظام جمهوری اسلامی را بگیرند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری تصریح کرد: همواره آمریکا در معاهده ها عهد شکنی کرده، هیچ زمانی به دنبال حل مشکلات نبوده و در تلاش است تا در دنیای اسلام مسلمانان را به بردگی بگیرد و به صورت قلدرمآبانه منابع کشورهای مسلمان را چپاول و غارت کند.

 وی با بیان اینکه از نظر انقلاب اسلامی ایران رژیم صهیونیست باید محو و نابود شود، خاطر نشان کرد:  دشمن در دل اسلام یک غده سرطانی را به پیشرفته ترین سلاح ها تجهیز کرده تا به صورت شبانه روز در دنیای اسلام و در کشور مظلوم فلسطین، جنایت های بزرگی انجام دهد.

امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به راه اندازی جنگ اقتصادی توسط دشمن، اضافه کرد: دست اندر کاران مسائل اقتصادی در بحث معیشت و تولید باید لباس رزم بر تن کنند و مانند یک رزمنده شبانه روز تلاش کنند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به اینکه چرا برخی ها از کشتی به گل نشسته برجام خارج نمی شوند، گفت: دل بستن به جسد پوسیده برجام خطا و خیانت است و با اقتدار، مقابله و مقاومت از گردنه سخت اقتصادی به خوبی عبور خواهیم کرد و دشمن به ذلت خواهد افتاد.

 وی با اشاره به حضور پهباد های یمنی که کابوس بزرگی برای ائتلاف سعودی شده اند، تصریح کر: امروز مقاومت یمن تجهیز به موشک های پیشرفته شده  که آسیب پذیر بودن عربستان را به نمایش گذاشتند.

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: دشمن فکر می کرد با تحریم نفت ایران، عربستان و امارات می توانند تأمین کننده نفت باشند اما مشاهده شد که با یک پهباد چقدر آسیب پذیر هستند که حمله پهبادی یمن به عربستان خود حاوی پیام به آنها بود.

حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: امارات نیز آلوده به جنایت هایی در بسیاری از نقاط است که دشمن فکر می کرد این کشور را می تواند مأمن امن و جایگاه و ابزار قدرت قرار دهد و دیگر کشور ها را در مخمصه بگذارند که حمله به نفت کش های اماراتی حاوی این پیام بود که اگر بخواهند همراهمی و همگامی کنند کمر آنها در بعد اقتصاد می شکند.
 
انتهای پیام/الف.د
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۳۶


ارسال