دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ,16 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰
سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان:
مسیر میدان آزادی تا مصلی قدس برای راهپیمایی روز قدس زاهدان تعیین شد
 
سرپرست فرمانداری زاهدان گفت: با توجه به جلسات و برنامه ریزی های صورت گرفته، مقرر شد روز قدس، مردم در مسیر میدان آزادی تامصلی قدس این شهرستان را به عنوان مسیر راهپیمایی روز قدس طی کنند.
به گزارش عصرهامون، ابوذر مهدی نخعی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، با تاکید بر حضور همه اقشار در مراسم راهپیمایی روز قدس، بیان کرد:با توجه به شرایط سیاسی و بین المللی و اتفاقاتی که در کشور مظلوم فلسطین در حال وقوع است، نیاز است مردم همیشه در صحنه، به مثل سنوات گذشته، در این مراسم که در گوشه گوشه جهان برگزار می شود، شرکت کنند.

وی ادامه داد: در زاهدان، راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ساعت 10صبح از میدان آزادی تا مصلی قدس با حضور آحاد مردم و مسئولین برگزار می حواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد: امسال نیز به مثل دیگر راهپیمایی ها، شاهد حضور حداکثری مردم شیعه و سنی باشیم.

وی خاطر نشان کرد: اگر 40 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که این انقلاب دیگر مختص ایرانیان نیست بلکه بسیاری از ملت های آزادی خواه، خود را متعلق به این انقلاب می دانند، از این رو با توجه به در پیش بودن روز جهانی قدس می طلبد همه ما با شکوه تر از سالهای گذشته در این مراسم حضور پیدا کرده و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کنیم.

این مسئول در پاسخ به سوالی در زمینه مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در زاهدان نیز گفت: مراسم محوری سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) با توجه به مقارن شدن با عید سعید فطر، در روز 13 خرداد راس ساعت 9 صبح در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار و علاوه بر آن مراسمات روزهای 14 و 15 خرداد ماه در همه مساجد و حسینیه ها نیز برگرار می خواهد شد.

وی بیان کرد: برای سوم خرداد و مراسم ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) مقرر شده تا برنامه هایی در شان این روز برگزار کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۸۳۷


ارسال