سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
رئیس جمعیت هلال احمر سراوان:
لبیک مردم غیور سراوان به ندای رهبر معظم انقلاب در روز قدس/ اعلام‌ همبستگی سراوانی ها به مردم ستم دیده فلسطین
 
رئیس جمعیت هلال احمر سراوان گفت: مردم غیور و آزاد اندیش شهرستان سراوان با هوشیاری به ندای رهبر معظم انقلاب پاسخ داده و در این راهپیمایی شرکت کردند تا بار دیگر تیر زهر آلود شیطان بزرگ و رژیم منحوس اسرائیل را خنثی کنند.
به گزارش عصرهامون؛ بهمن دهواری در گفت و گو با شستون با اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی، اذعان کرد: در حال حاضر دشمن قصد دارد با ایجاد جنگ روانی و ابزار های تبلیغاتی مانع از حضور پرشور مردم در مناسبات ملی شود اما امروز شاهد هستیم که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز‌ قدس راهپیمایی عظیمی‌ را تشکیل داده اند‌.
 
وی افزود: مردم غیور و آزاد اندیش شهرستان سراوان با هوشیاری به ندای رهبر معظم انقلاب پاسخ داده و در این راهپیمایی شرکت کردند تا بار دیگر تیر زهر آلود شیطان بزرگ و رژیم منحوس اسرائیل را خنثی کنند.
 
رئیس جمعیت هلال احمر سراوان ادامه داد: امروز مشاهده می کنیم پیر و‌ جوان، زن‌ و مرد و کودک و بزرگ سال با صلابت و در صف های دشمن شکن، شکوه و عظمت خود را به نمایش گذاشتند.
 
دهواری یادآور شد: مردم ایران‌ همواره از مردم مظلوم‌ و ستم دیده فلسطین حمایت خواهند کرد و آمریکا و‌ هم پیمانانش هر تلاشی که برای حمایت از اسرائیل انجام دهند راه به جایی نخواهد برد چرا که ملت فلسطین با مقاومت آنها را خوار و ذلیل می کند.
 
وی خاطر نشان کرد: در روز‌ قدس مردم شیعه و اهل سنت شهرستان مرزی سراوان انزجار خود از رژیم صهیونیست و همبستگی خود با مردم مظلوم فلسطین را اعلام‌کردند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۴۲۵


ارسال