پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ,12 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان:
حضور حماسی در روز قدس نشان از آگاهی سراوانی ها از توطئه های دشمن/ "نه" به معامله قرن با شعار های استکبار ستیزانه
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان گفت: حضور حماسی مردم سراوان در روز قدس نشان از آگاهی، بصیرت، دشمن شنای مردم و هوشیاری مقابل توطئه های مستکبران و دسیسه های شیطانی آنان دارد.
به گزارش عصرهامون؛ محمد رضا گمشادزایی در گفت و گو با خبرنگار شستون حضور پرشور مردم روزه دار شیعه و اهل سنت شهرستان مرزی سراوان در جنوب شرق ترین نقطه کشور را نشان از متحد بودن مردم این خطه از کشور برشمرد و ادامه داد: مردم سراوان با حضور در راهپیمایی روز قد نشان دادند که همواره پیرو مقام معظم رهبری خواهند ماند و دست رد به سینه دشمنان وحدت می زنند.

 وی افزود: با وجود گرم بودن هوا اما باز هم مردم سراوان به ندای رهبر معظم انقلات لبیک گفته و مانند دیگر هموطنان با حضور در میادین بار دیگر حمایت و همبستگی خود را از مردم مظلوم فلسطینن به نمایش گذاشتند.

 رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان ادامه  داد: حضور حماسی مردم  سراوان در روز قدس نشان از آگاهی، بصیرت، دشمن شنای مردم و هوشیاری مقابل توطئه های مستکبران و دسیسه های شیطانی آنان دارد.

 گمشادزایی خاطر نشان کرد: ملت ایران آمدند تا به جهانیان نشان دهند مبارزه و مقاومت همچنان ادامه دارد و تنها مقاومت راه برون رفت و نجات قدس شریف از چنگال رزیم کودک کش صهیونیت است.

وی در پایان تصریح کرد: خروش مردم سراوان با شعارهای استکبار ستیز "نه" بزرگ به معامله قرن است که توسط آمریکای جنایت کار مطرح شده و تسلی بخش به مردم مظلوم فسلطیت است که مردم ایران همچنان از حق آنها دفاع و حمایت خواهد کرد.
 
 انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۴۲۶


ارسال