جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ,23 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
کارشناس مسائل سیاسی:
ایستادگی روی آرمان ها منجر به عقب رفت دشمن می شود/ مقام معظم رهبری نماد مقاومت در ایران است
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: هرچه بیشتر روی آرمان ها ایستادگی داشته باشیم منجر به عقب رفت دشمنان می شود.
به گزارش عصرهامون؛ یعقوب کریمی در گفت و گو با شستون اذعان کرد: همواره شاهد بوده ایم که همشه ملتی که روی پا و ایده خود ایستاده، هیچ کشوری نتوانسته بر فکر آنها استیلا پیدا کند.

وی در تکمیل مطلب فوق و به طور مثال بیان کرد: فرهنگ و تمدن یکی از نقاط قوت ایرن است، حاکمان جبار زیادی، اسکندرها، چنگیزها و بسیاری از شخصیت های دیگر در دوران متخلف حکومت کردند اما به دلیل پایمردی و استقامتی که میان مردم ایران حاکم بود، فرهنگ و نام ایرانیان باقی ماند.

این کارشناس مسائل سیاسی زبان فارسی را نشانه استقامت مردم ایران برشمرد و ادامه داد: مردم ایران همیشه نماد مقاومت و ایستادگی هستند و هیج کجا سراغ نداریم که مردم ایران تن به ذلت دهند.

 کریمی اذعان کرد: در طول تاریخ ایرانیان زیر بار ظلم و ستم نرفته اند مگر حاکمان آن دوران به طور مثال در دوره پهلوی و قاجار؛ در دوره پهلوی محمد رضا شاه پهلوی حتی نمی توانست خود یک نخست وزیر انتخاب کند.

وی با بیان اینکه در دوره قاجار نیز انگلیس و روس خفت های و مشکلات فراوانی را به دلیل عدم پایمردی، استقامت و ضعف حاکمان آن زمان به وجود آورند، خاطر نشان کرد: زمانی که رهبر معظم انقلاب ایثار و استقامت را گره گشا بیان می کنند، چهل سال دفاع کردیم و دروان دفاع مقدس نیز آغازگر جنگ نبوده ایم بلکه از تمامیت ارضی و حق خود دفاع کردیم.

 کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: هرچه بیشتر روی آرمان ها ایستادگی داشته باشیم منجر به عقب رفت دشمنان می شود.

کریمی گفت: هر کس بخواهد به اعتقادات، منافع و اراده ما هجوم آورد، مقابله خواهیم کرد که در جریانات اخیر ایالات متحده آمریکا نشان دادیم جنگ طلب نیستیم اما اگر تعرض کنند مردم همواره پشتیبان نظام و ولایت هستند.

وی در پایان مقام معظم رهبری را نماد مقاومت در کشور دانست که این موضوع در تاریخ ثبت خواهد شد و این نماد مقاومت ثمره آن میوه شیرینی خواهد داشت به شرط آنکه دولتمردان این موضوع را درک و در کنار مردم و سختی های پیش آمده را مدیریت کنند.
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۶۱۰


ارسال