يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
امام جمعه موقت سراوان:
هدف قرار دادن مقاومت مردم ایران توسط دشمن/ استقامت لفظ مقدسی که ریشه در آیات الهی دارد
 
امام جمعه موقت شهرستان سراوان گفت: مقاومت و استقامت لفظ مقدسی است که ریشه در آیات الهی و جبهه مقاومت ریشه در قرآن کریم دارد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار با اشاره به اینکه در هر روزی که گناه، معاصی و رذایل انجام نشود، عید است، اذعان کرد: عید فطر مزد افرادی است که توانستند از اذان صبح تا اذان مغرب از خوردن و آشامیدن لب فرو ببندند و یک ماه خالصانه به فرمان الهی لبیک گویند.

 وی با اشاره به سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)، افزود:
 رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران طبق آیات الهی به خوبی مسیر دشمنان و دوستان نظام را ترسیم کرده اند.

 امام جمعه موقت شهرستان سراوان با توجه به اینکه جمهوری اسلامی ایران رهبری شجاع و بی نظیر دارد، خاطر نشان کرد: امروزه دشمن مقاومت مردم ایران را هدف قرار داده است.

حجت السلام و المسلمین نورایی یار خاطر نشان کرد: مقاومت و استقامت لفظ مقدسی است که ریشه در آیات الهی و جبهه مقاومت ریشه در قرآن کریم دارد.

 وی ادامه داد: امروز دشمن سعی دارد تا گزینه مقاومت که سرانجام آن پیروزی است را از ملت ایران با تطمیع، تهدید و تحریم بگیرد اما این گزینه ها که چهل سال توسط دشمن در ایران اسلامی آزمایش شد، نتیجه عکس برای دشمن به دنبال داشت.

 امام جمعه موقت شهرستان سراوان با اشاره به اینکه دشمن از طریق نظامی جنگ نخواهد کرد چرا که می داند باتلاقی همانند ویتنام برای آنها به وجود خواهیم آورد، گفت: می طلبد مردم به آیات روح بخش الهی که دعوت به استقامت دارد، توجه داشته باشند.

 حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران به یاری مردم مظلوم فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان، یمن و دیگر کشورهایی که ندای یاری دهند، می شتابد.

وی خاطر نشان کرد: برخی از کشورهای مزدور منطقه با آمریکای جنایت کار و اسرائیل غاصب دست بیعت داده و رقص شمشیر می کنند تا علیه مردم مظلوم فلسطین معامله قرن را به سرانجام برسانند،  اما این را بدانند که این معامله انجام نشدنی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۶۳۶


ارسال