چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ,18 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
در برخی از بزازی های شهرستان سراوان تنوع رنگ پارچه را علت فروش بالا نسبت به دیگر فروشگاه ها عنوان کرده اند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ این روزها گرانی و گران فروشی و تفاوت قیمت در برخی از فروشگاه های سراوان صدای گلایمندی مردم این خطه از کشور را بلند کرده است.
 
این بار تفاوت قیمت در برخی از فروشگاه های پارچه در سطح شهرستان که بیشتر در خیابان قدس (یک طرفه) وجود دارد و به فروش می رسد منجر به نارضایتی مردم شده است.
 
قیمت برخی از پارچه ها در فروشگاه های عرضه پارچه در خیابان قدس (یک طرفه) با دیگر فروشگاه های این راسته از خیابان متفاوت است به طوریکه که قیمت مصوب میان فروشگاه ها وجود ندارد.
 
در بازدید میدانی خبرنگار شستون از بازار پارچه سراوان آن چیز که بیشتر از همه به چشم می خورد تفاوت قیمت پارچه ها با کیفیت مشابه در برخی از محل های عرضه پارچه بوده است.
 
یکی از فروشندگان پارچه در راسته پارچه فروش های شهرستان سراوان تنوع رنگ را علت فروش با قیمت بالا نسبت به دیگر پارچه فروشی ها عنوان کرد.
 
وی گفت: کیفیت پارچه این فروشگاه با دیگر محل های عرضه پارچه در فروشگاه های دیگر تفاوت ندارد اما چون تنوع رنگ دارد به قیمت بالاتر می فروشد و مردم مجبور می شوند که با قیمت بالا تر بخرند.
 
در پیگیری هایی که خبرنگار شستون از مهرداد طاهری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان داشت، وی بیان کرد: پارچه های مورد نیاز شهرستان از مبادی مختلف و گاها به صورت قاچاق از کشورهای همجوار با توجه به مرزی بودن سراوان با کشورهایی همچون پاکستان و افغانستان وارد می شود دارای قیمت مصوب نیستند.
 
وی در تکمیل مطلب فوق افزود: اما پارچه های وارد شده توسط کارشناسان مربوطه کارشناسی و سپس با توجه به کیفیت و نوع جنس قیمت گذاری می شوند.
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سراوان با بیان اینکه قطعا با افراد متخلف طبق قانون برخورد خواهد شد، خاطر نشان کرد: بازرسان این اداره قطعا از مراکز فروش پارچه در شهرستان بازدید خواهند کرد و در صورت احراز تخلف با متخلفین به طور قاطع برخورد می شود.

انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۸۷۶


ارسال