شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۳
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق:
اگر آمریکا صداقت داشت تحریم ها را لغو می کرد/ اتلاف وقت و زیان نتیجه مذاکره با آمریکا
 
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق گفت: اگر آمریکا در باطن صداقت داشت، در همان وهله اول تمامی تحریم هایی که به صورت ناجوانمردانه علیه ایران اسلامی وضع کرده بود را لغو می کرد نه اینکه هر بار به شدت تحریم ها علیه مردم ایران بیافزاید.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی مجیب الرحمن رئیسی در گفت و گو با شستون با اشاره به دید وسیع و نگاه بلند و صراحت مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن، بیان کرد: برخی از مسئولین کوته فکر هستند که دید آنها تا مقابل پایشان است و مانند رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران دید وسیع ندارند.
 
وی افزود: رهبر انقلاب نقشه ها و ترفند های دشمن که در پس مذاکره نهفته شده را می دانند و درک می کنند که آمریکا قصد دارد با انجام مذاکره چه برنامه هایی را اعمال کند.
 
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق گفت: ملت ایران هوشیار و آگاه هستند و هیچ وقت فریب لبخند دشمن و اظهار دوستی و محبت مذاکره را نمی خورد.
 
مولوی رئیسی ادامه داد: با توجه به جنایت های ددمنشانه متعدد و مختلفی که از آمریکا در جهان اسلام به طور عام و در ایران اسلامی مشاهده کرده ایم، فریب مذاکره با وی را نخواهیم خورد.
 
وی با بیان اینکه آزموده را آزمودن خطاست و فرد عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود، خاطر نشان کرد:  اگر آمریکا در باطن صداقت داشت، در همان وهله اول تمامی تحریم هایی که به صورت ناجوانمردانه علیه ایران اسلامی وضع کرده بود را لغو می کرد نه اینکه هر بار به شدت تحریم ها علیه مردم ایران بیافزاید.
 
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق خاطر نشان کرد: چهار سال از عمر دولت تدبیر و امید صرف مذاکره با آمریکا شد اما جزء اتلاف وقت، خسارت و زیان برای ملت ایران چیز دیگری را شاهد نبوده ایم.
 
مولوی رئیسی با اشاره به اینکه خباثت و خیانت در نهان آمریکا نهفته است، تصریح کرد: هرگز از ما راضی نخواهند شد مگر اینکه دست از آرمان ها، ایده و ایمان خود برداریم و این هرگز ممکن نخواهد شد و جزو محالات است.
 
انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۹۳۳


ارسال