پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۲
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان:
نقش حکیمانه و هوشمندانه رهبر انقلاب در خنثی سازی فتنه ها/ تحریم، فتنه خارجی علیه ممالک اسلامی برای ایجاد تفرقه
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در خنثی سازی فتنه هایی که در گذشته اتفاق افتاده بسیار هوشمندانه و حکیمانه مانند یک دیده بان همیشه بیدار عمل کرده اند و کلید واژه هایی مناسبی برای آگاهی به مردم داده اند.
به گزارش عصرهامون، مولوی عبدالخالق حسین زهی در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه آسیب فتنه متوجه همه می شود، بیان کرد: فتنه ای که سال قبل در ایران اسلامی طراحی، برنامه ریزی و اجرا شد، بابت این بود که میان ملت تفرقه ایجاد کنند.
 
وی افزود: ملت هوشیار ایران اسلامی نسبت به آن فتنه، و فتنه های دیگری که در راه است، بیداری داشته و به نظام و مملکت وفادار بمانند چرا که دشمن قصد دارد آسایش و آرامش مردم را از طریق فتنه از بین ببرد.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در خنثی سازی فتنه هایی که در گذشته اتفاق افتاده بسیار هوشمندانه و حکیمانه مانند یک دیده بان همیشه بیدار عمل کرده اند و کلید واژه هایی مناسبی برای آگاهی به مردم داده اند.
 
مولوی حسین زهی با توجه به اینکه امید است مردم و مسئولین پند های حکیمانه رهبر معظم انقلاب را در خنثی سازی فتنه ها سر لوحه کار خود قرار دهند، خاطر نشان کرد: تحریم خود یک فتنه هست، همانطور که فتنه های داخلی با آشوب، اغتشاش و آسیب به اموال عمومی در خارج انجام شده، تحریم نیز در خارج اتفاق افتاده است.
 
وی با بیان اینکه هدف از تحریم اقتصادی در ممالک اسلامی ایجاد تفرقه است، تصریح کرد: هر چه منسجم تر شویم تحریم ها اثری نخواهد داشت، اما هر چه به سمت فتنه روی بیاریم فشار تحریم ها به ملت بیشتر می شود چرا که فتنه خود عاملی برای تحریم است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۰۸۴


ارسال