شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ,19 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر 60 درصد از پستهای چارت سازمانی اداره کل تبلیغات اسلامی و ادارات تابعه آن در استان خالی است.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، حجت الاسلام عیسی بزمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، افزود: با کمبود شدید نیروی انسانی در سیستان و بلوچستان روبرو هستیم به طوری که در حال حاضر 60 درصد از پست های سازمانی این اداره کل و ادارات تابعه شهرستانها، متصدی ندارند.

وی ابراز امیدواری کرد: دولتمردان برای رفع کمبود نیروی مورد نیاز ادارات در استان برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

وی با تشریح برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی، گفت: در حال حاضر 14 شورای هیئات مذهبی در سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت می باشند، این هیئت های مذهبی هم اکنون 870 هیئت مذهبی را تحت پوشش خود قرار داده اند.

بزمانی افزود: در حوزه مداحان نیز در حال حاضر 600 مداح سازمان یافته در سیستان وبلوچستان حاضر هستند که از این تعداد، حدود 200 نفر را بانوان تشکیل می دهند.

وی با اشاره به فعالیت بسیار خوب برنامه های فرهنگی، مذهبی و تبلیغی در سیستان وبلوچستان، گفت: هم اکنون میزان برنامه های فرهنگی، مذهبی و تبلیغی موجود در سیستان وبلوچستان در برابر میزان تهاجم های فرهنگی وارده از دوکشور مشکل دار همسایه این استان پهناور، جلوتر است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۲۳۹


ارسال