پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛
برخورد قانونی با ناوگان مسافربری متخلف انجام می شود/ اخلال در جا به جایی مسافر در جهت اصلاح باک های غیر استاندارد!
 
در راستای مبارزه با کالا و ارز و همچینین اصلاح باک های غیر استاندار ناوگان مسافر بری، ساعات اولیه صبح روز گذشته جهت جا به جایی مسافر شهرستان سراوان مشکلاتی به وجود آمده بود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، روز گذشته جمعی از مردم شهرستان سراوان در خصوص عدم سرویس دهی ترمینال مسافربری شهرستان در گروه های واتساپی این شهرستان اظهار گلایه و خواستار رسیدگی مسئولین مربوطه شدند.

 برخی از شهروندان معتقد بودند که از ساعت پنج تا هفت و نیم صبح در این ترمینال اتوبوسی جهت جابه جایی مسافران به شهرهای همجوار وجود نداشته که مشکلاتی را برای مردم به دنبال داشته است.

 در پیگیری هایی که خبرنگار شستون از محمد سلیم رستم زهی مسئول حمل و نقل شهرستان داشت، وی با اشاره به بازدیدی که از ترمینال مسافربری شهرستان داشته، بیان کرد: طبق قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز و طبق اعلامی که به مالکین اتوبوس ها انجام شده بود، از اول تیرماه سال جاری با ناوگان مسافربری که دارای باک اضافه و یا غیر استاندارد (جاساز) باشند برخورد و از تردد آنها در جاده ها خود داری می شود.

وی افزود: در صورتیکه باک ناوگان مسافربری تا تاریخ یکم تیرماه اصلاح نشده باشد با متخلف و شرکت های حمل و نقل مسافربری دخیل در این امر برخورد قانونی، توقیف ناوگان به مدت دوماه برای بار اول، غیر فعال کردن کارت هوشمند ناوگان و همچنین تشکیل پرونده و ارجاع به مراجع قضایی انجام خواهد شد.

 رستم زهی خاطر نشان کرد: در این راستا و در جهت اصلاح باک های اتوبوس های مسافربری، روز گذشته اخلال در حمل و نقل مسافر به شهرهای همجوار در ساعات ابتدایی صبح به وجود آمد که با پیگیری های لازم این مشکل نیز رفع شد.

انتهای پیام/الف.د  
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۲۵۲


ارسال