يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از حوزه‌ برگزاری امتحانات پایان ترم جاری در واحد سراوان بازدید کرد و از نزدیک در جریان تمهیدات صورت گرفته برای برگزاری هر چه بهتر امتحانات قرار گرفت.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، سلطانعلی میر از حوزه‌ برگزاری امتحانات پایان ترم جاری در واحد سراوان بازدید کرد و از نزدیک در جریان تمهیدات صورت گرفته برای برگزاری هر چه بهتر امتحانات قرار گرفت.

وی ضمن ارزیابی كیفیت برگزاری امتحانات بر لزوم رعایت قوانین و مقررات آموزشی توسط دانشجویان و ایجاد آرامش، نظم و انضباط توسط مسئولین برگزار كننده امتحانات تأكید كرده و با توجه به اینكه زحمات دانشجویان در یك نیمسال به این امتحانات بستگی دارد در جهت آرامش بخشی و جلوگیری از ورود استرس به دانشجویان از عوامل اجرایی برگزاری امتحانات خواستار برخورد شایسته، با آرامش و متانت با دانشجویان شدو از کارمندان تشکر و قدر دانی کرد.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از راه اندازی  یک مرکز آموزشی در بخش جالق خبر داد و تصریح کرد: دبیرستان بهورزی و مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌ مدت نیز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان  راه‌اندازی می‌شود.
 
در این بازدید عبدالحمید پارسافر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  استان سیستان و بلوچستان در محل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان ، گزارشی از روند برگزاری امتحانات در این واحد دانشگاهی ارائه داد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۴۴۵


ارسال