يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
ماینده تام الاختیار سازمان سنجش در شهرستان سراوان:
رقابت بیش از چهار هزار داوطلب سراوانی در بزرگ ترین ماراتن کشور
 
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در شهرستان سراوان گفت: در شهرستان سراوان چهار هزار و 500 داوطلب در آزمون سراسری سال 98 در پنج گروه آزمایشی با هم به رقابت می پردازند.
به گزارش عصرهامون؛ مجید جعفری در گفت و گو با شستون بیان کرد: آزمون سراسری سال 1398  در روز های پنجشنبه و جمعه، 13 و 14 تیر در دو نوبت صبح و بعد از ظهر همزمان با سراسر کشور در شهرستان سراوان در حال برگزاری است.

وی افزود:  داوطلبان در شهرستان سراوان در چهار حوزه امتحانی  دانشگاه آزاد اسلامی، مجتمع آموزش عالی، دبیرستان دانشگاه مجتمع آموزش عالی و سوله ورزشی مجتمع آموزش عالی با سایر داوطلبان در کشور به رقابت می پردازند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در شهرستان سراوان  با بیان اینکه آزمون سراسری سال 98 در پنج گرایش در حال برگزاری است، ادامه داد: صبح روز پنجشنبه داوطلبین متقاضی در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی، بعد از ظهر روز پنجشنبه نیز داوطلبین متقاضی در گروه آزمایشی هنر با هم به رقابت می پردازند.

جعفری اضافه کرد: همچنین آزمون داوطلبین متقاضی در گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه و عصر روز جمعه نیز آزمون داوطلبین متقاضی در گروه آزمایشی زبان خارجه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه با توجه به اطلاعات ثبت شده در سازمان سنجش، در شهرستان سراوان چهار هزار و 500 داوطلب با هم به رقابت می پردازند، خاطر نشان کرد: در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی حدود 200 داوطلب، در گروه آزمایشی علوم انسانی هزار و 225 داوطلب، در گروه آزمایشی علوم تجربی بیش از هزار و 500 داوطلب، در گروه آزمایشی هنر 767 داوطلب و در گروه زبان خارجه 717 داوطلب شرکت کرده اند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در شهرستان سراوان گفت: در واقع بخشی از پذیرش دانشجویان ورودی 98 از طریق آزمون و بخشی از پذیرش دانشگاه ها از طریق سوابق تحصیلی و بدون آزمون خواهد بود.

انتهای پیام/الف.د   
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۵۹۷


ارسال