امام جمعه موقت سراوان:

ارزنده ترین زینت زن، حفظ حجاب است

21 تير 1398 ساعت 13:43

امام جمعه موقت شهرستان سراوان حجاب را سرچشمه کمال بندگی دانست و گفت: ارزنده ترین زینت زن، حفظ حجاب است.


به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین حمزه غلامی با اشاره به حمله رضا شاه به مسجد گوهر شاد و کشتار جمعی از مردم برای کشف حجاب، بیان کرد: زنان ایرانی در خانواده جایگاه ملکه را دارند و طبق شنیده ها در گذشته مردان، همسران خود را در خانه به اسم ملکه صدا می زدند.

 وی با توجه به اینکه حجاب اسلامی زیباترین نشانه بندگی است، افزود:  حجاب یعنی بی نیازی از هر نگاه و نیازمند نگاه خداوند متعال بودند.

امام جمعه موقت شهرستان سراوان  حجاب را سرچشمه کمال بندگی دانست و گفت:  ارزنده ترین زینت زن، حفظ حجاب است.

 حجت الاسلام و المسلمین غلامی به بانوان توصیه کرد هنگام خروج از منزل  با در دست داشتن گوشه چادر فراموش نکنند که امانت حضرت فاطمه زهرا (س) را بر سر دارند.

 وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز ولادت با سعادت امام رضا (ع)، خاطر نشان کرد:  هر کس امام رضا (ع) را که از منزل و کاشانه خود به دور افتاده را زیارت کند، حضرت در روز قیامت و در سه زمان  برای نجات از ترس و سختی به سراغ وی می رود.

 امام جمعه موقت شهرستان سراوان در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: امام رضا (ع)  هنگام دادن کارنامه اعمال به دست راست و چپ، هنگام عبور از صراط و زمان حساب رسی میزان اعمال برای نجات افرادی که به زیارت آن حضرت رفته باشند، می رود.

حجت الاسلام و المسلمین غلامی در پایان اذعان کرد: امام رضا (ع) فقط مختص شیعیان نیست، زمانی که امام رضا خارجی ها را شفا می دهد پس لازم است که شفای مریضان،  و دور کردن از تمامی رذائل اخلافی و دریافت کردن تمامی فضایل اخلاقی را از حضرت بخواهیم.
 


کد مطلب: 113818

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/113818/ارزنده-ترین-زینت-زن-حفظ-حجاب

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/