شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان:
غنی سازی اوقات فر اغت باعث رشد همه جانبه شخصیت می شود/ خودیاری و هویت پذیری از اهداف تقویت روحیه جوانان
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان گفت: برنامه های اوقات فراغت با هدف تقویت روحی، مسئولیت پذیری، خودیاری و هویت پذیری جوانان است.
به گزارش عصرهامون؛ محمد رضا گمشادزایی در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه غنی سازی اوقات فراغت باعث رشد  همه جانبه شخصیت می شود، بیان کرد: با برنامه های مشخص و برنامه ریزی و تخصصی شدن برنامه ریزی ها برای ارتقاء مهارت های فنی و حرفه ای فرهنگی، هنری و تقویت روحیه خودیاری و همیاری و مسئولیت پذیری می توان به اهداف قابل قبولی در غنی سازی اوقات فراغت رسید.

وی افزود:  مهارت های ارتباطی معرفتی، مهارت های فرهنگی و هنری و  نشاط آور، مهارت های اقتصادی، اشتغالزایی و مهارت های ورزشی از جمله محورهای برنامه های اوقات فراغت است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان ادامه داد: برنامه ریزی صحیح بر اساس شناخت درست از اوقات فر اغت می تواند فرصت بی نظیری برای خانواده ها باشد.

گمشاد زایی اذعان کرد: بیشتر خانواده ها به فراخور  شرایط خود برای نحوه گذراندن اوقات فراغت فرزندان برنامه ریزی های گوناگونی را تدارک می بینند اما برخی مواقع چون والدین با مفهوم اوقات فراغت به طور کامل آشنا نیستند امکان دارد از این فرصت به درستی بهره برداری نشود.

وی تصریح کرد:  تجدید قوای جسمانی، ذهنی، روحی، پر از خلاقیت، شناسایی دانش آموزان نخبه و توانمند و با استعداد در رشته های مختلف اصلاح رفتار فردی، تقویت اعتماد به نفس و بنیه معنوی، اشاعه فرهنگ دینی، هویت ملی، مهارت های زندگی به سبک زندگی ایرانی اسلامی، داشتن هدف و برنامه ریزی در امور تحصیلی، فردی و اجتماعی را کمی توان از اهداف کلاس های غنی سازی اوقات فراغت بشماریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان  با بیان اینکه برنامه های اوقات فراغت با هدف تقویت روحی، مسئولیت پذیری، خودیاری و هویت پذیری جوانان را بالا برد، خاطر نشان کرد:  برگزاری اردوهای تربیتی و گردشگری با هزینه بسیار پایین با مساعدت و مشارکت خانواده ها در داخل شهرستان، استان و یا خارج استان نیز از دیگر برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در شهرستان است.
 
 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۸۶۵


ارسال