سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴
معاون جمعیت هلال احمر سراوان:
امداد رسانی به 30 خانوار آسیب دیده در بارندگی اخیر سراوان/ اقلام ضروری میان آسیب دیدگان توزیع شد
 
معاون جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان گفت: در بارندگی اخیر در شهرستان سراوان به 30 خانوار آسیب وارد شد که با کمک شهرداری سراوان، محمدی و آتش نشانی عملیات امداد رسانی انجام شده است.
به گزارش عصرهامون، نصرتی در گفت و گو با شستون با اشاره به بارش باران  هفته اخیر در شهرستان سراوان، بیان کرد:بارش باران به 30 خانوار خسارت وارد کرد که سقت  12 اتاق خشتی و گلی فرو ریخت و 18 منزل نیز دچار آب گرفتگی شدید شده بود.

‌وی افزود: از اقدام به موقع  شهرداری و آتش نشانی سراوان و شهرداری محمدی در اعزام خودرو های سنگین جهت کمک رسانی به مردم آسیب دیده قدر دانی می شود.

‌معاون جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان با بیان اینکه عملیات امداد رسانی  از 17 تیر آغاز و تا دوم مرداد ادامه داشته است، تصریح کرد: بیشترین آسیب در روستای دشتوک، شهر محمدی و منطقه بم پشت بوده که بیشترین میزان بارندگی را به خود اختصاص داده اند.

‌نصرتی تصریح کرد: همچنین میان خانوارهای آسیب دیده 12 دستگاه چادر امدادی، 36 تخته موکت، 104 تخته پتو، 16 کیلوگرم نایلون، 19 بسته غذایی ماهانه،165 کیلوگرم برنج، 63 بطری روغن، 10 بسته غذایی 72 ساعته، یک شعله والر و یک کارتن ست ظروف  توزیع شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۲۴۱


ارسال