چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: تکاوران سر افراز سپاه پاسداران با صلابت، قاطعیت و سرعت سیلی محکمی به صورت چپاولگران و غارتگران انگلیسی زدند که امروز چپاولگران در دنیا رسوا شده اند.
 به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به دیدار هیئت عالی رتبه گروه مقاومت حماس فلسطین با مقام معظم رهبری بیان کرد:  در طول انقلاب اسلامی ایران، خداوند متعال هم در زمان معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری چراغ راه هدایت برای انسان های آزاده با ایمان جهان در مقابل انسان های قلدر جهان برای آزادی خواهان روشن کرده است که بتوانند با امیدواری کامل مقابل شیطان صفتان ایستادگی کنند.

وی افزود: مسجد الاقصی اولین قبله مسلمین و جایگاه انبیاست که اسرائیل غاصب سالهاست در کنار ظلمی که به مردم فلسطین دارد، تمامی آثار اسلامی مسجد الاقصی را از بین برده  و هزار و یک فتنه دیگر در دل اسلام ایجاد کرده است.

 امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه فلسطین مسئله اول دنیای اسلام است، گفت:  فلسطینیان در کرانه باختری و غزه با نگاه و تفکر مقاومت حتما و قطعا اسرائیل را نابود خواهد کرد و فلسطین به صاحبان اصلی خود باز خواهد گشت.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری ضمن توصیه و تأکید به حفظ و تقویت روحیه انقلابی گری میان مسئولین، ادامه داد: انقلابی گری یعنی حفظ ارزش های انقلاب و تلاش برای ایجاد تقریب، وحدت، استکبار ستیزی، مقاومت، خدمت جهادی به مردم.

 وی اضافه کرد: عدالت محوری و مبارزه با فساد در روحیه انقلابی گری باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه انگلیس سناریوی جدیدی را برای ایجاد بحران در خلیج فارس با سردمداری آمریکا راه اندازی کرده است، خاطر نشان کرد:  مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه وعده داده بودند که نیروهای مومن و انقلابی برخورد قاطع با انگلیسی ها خواهند داشت که با گذشت کمتر از سه روز از وعده رهبر انقلاب، تکاوران سر افراز سپاه پاسداران با صلابت، قاطعیت و سرعت سیلی محکمی به صورت چپاولگران و غارتگران انگلیسی زدند  که امروز چپاولگران در دنیا رسوا شده اند.

وی خاطر نشان کرد: با توقیف نفت کش انگلیسی در خلیج فارس که نقض قانون کرده بود هیبت پوشالی آنها شکسته و عزتمندی ایرانیان به جهان مخابره و پاسخ حرکت خبیثانه انگلیس داده شد.

امام جمعه شهرستان سراوان دستگیری جاسوسان که به برخی از زیر ساخت های حساس کشور نفوذ کرده بودند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) را نشانه زیرکی، زرنگی و ولایت مداری این نیروها دانست.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به سالروز آغاز عملیات غرور آفرین مرصاد در اسلام آباد غرب، بیان کرد: مجاهدت در راه خداوند متعال منجر به پیروزی می شود و آنان که هشت سال به مبارزه با مردان خدا برخواستند امروز فضاحت کشیده شده اند.

وی تصریح کرد:  آمریکا، اسرائیل و انگلیس سلاح هسته ای و بمب های اتمی دارند چرا آژانس بین المللی هسته ای اقدامی انجام نمی دهد، پس نتیجه گرفته می شود که چنین سازمان هایی ابزاری برای چپاول و غارت کشورها است.

 امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه آنچه در روز جمعه مورد توجه خداوند متعال قرار می گیرد، نماز جمعه است، اذعان کرد:  حضور و گام  برداشتن در نماز جمعه از تمامی مسائل روز جمعه بالا تر است.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری  تریبون نماز جمعه را بی نظیرترین جایگاه در طول انقلاب اسلامی برای بیان آرمان ها، اصول ها در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی  و دیگر مباحث دانست.
 
 
انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۲۵۴


ارسال