سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹
فرماندار شهرستان سراوان:
افتتاح و بهره برداری از 74 طرح و پروژه در هفته دولت با اعتبار بیش از 255 میلیارد ریال در سراوان
 
فرماندار شهرستان سراوان از افتتاح و بهره برداری از 75 طرح و پروژه با اعتباری بیش از 255 میلیارد ریال در هفته دولت 98 خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ علیرضا شهرکی فرماندار سراوان در گفت  و گو با شستون ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر، گفت: درهفته دولت سال جاری شهرستان سراوان 74 طرح و پروژه اعم از عمرانی، کشاورزی، خدماتی و صنعتی با اعتبار 255  میلیارد و823  میلیون ریال در سطح شهر و بخش های تابعه مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی افزود: در شهر سراوان 8 پروژه با اعتبار 42 میلیارد و 869 میلیون ریال، بخش مرکزی با 30 پروژه و اعتبار 707 میلیارد و 561 میلیون ریال، بخش جالق با 13 پروژه و اعتبار 42 میلیارد و 769 میلیون ریال، بخش بم پشت با 16 پروژه و اعتبار 58 میلیارد و 892 میلیون ریال و بخش مهرگان با 7 پروژه و اعتبار 40 میلیارد و 812 میلیون ریال   به بهره برداری می رسند.

فرماندار شهرستان سراوان در همین راستا اجرای طرح آبرسانی، اصلاح و توسعه تأسیسات و حفر، تجهیز و راه اندازی چاه، مبلمان شهری، برقرسانی، احداث راه روستایی و  اجرای روکش آسفالت، پروژه های صنعتی، سردخانه، مرمت و بازسازی قنوات و پرورش مرغ گوشتی،  عمران روستایی همچون طرح های اجرا شده توسط دهیاران بخش مرکزی، بم پشت، مهرگان و جالق اعم از احداث بوستان های کودک ، زیرسازی ،جدول گذاری و آسفالت معابر، ایجاد فضاهای ورزشی، سالن آمفی تئاتر مجتمع آموزش عالی و نگارخانه هنرهای معاصر، مسکن مددجویی و فضاهای آموزشی را از مهمترین پروژه های قابل افتتاح و بهره برداری شهرستان برشمرد.

شهرکی در همین راستا ديدار با امام جمعه و تجديد ميثاق با مقام شامخ شهدا و آرمان های انقلاب اسلامي، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، جشن محوری هفته دولت و روز کارمند و مراسم غبارروبی گلزار شهدا را از دیگر برنامه های اجرایی هفته دولت در شهرستان سراوان بیان کرد.

فرماندار سراوان نیز کلنگ زنی 108 واحد مسکن مددجویی در بخش جالق، طرح های مبلمان شهری و عمران روستایی را از دیگر برنامه های هفته دولت در شهرستان اعلام کرد.

شهرکی نیز با تشریح اهمیت هفته دولت و لزوم حضور مدیران در جمع مردم و برشمردن خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: مدیران و مسئولین دستگاه های اجرایی در روز پایانی هفته دولت با حضور در جمع نمازگزاران به بیان دستاوردهای دولت خواهند پرداخت.

وی همچنین از برگزاری میز خدمت با حضور تمامی مسئولین دستگاه های اجرایی در ششمسن روز هفته دولت در محل فرمانداری خبر داد.

فرماندار شهرستان سراوان در پایان سخنانش با بیان اینکه هفته دولت  فرصتی برای تقویت همدلی و اتحاد میان مردم و دولتمردان است بر تلاش بیش از پیش مسئولین در مرتفع نمودن مشکلات مردم و فراهم نمودن زمینه رفاه و آسایش آحاد جامعه تأکید کرد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۰۹۷


ارسال