يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
کابل های تلفن اداره آتش نشانی شهرستان سراوان به سرقت رفت که این امر ارائه خدمات به موقع به شهروندان را با مشکل مواجه کرده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، سرقت کابل های تلفن در شهرستان سراوان این بار به دستگاه های خدماتی سرایت کرد و سارقین با سرقت کابل های تلفن اداره آتش نشانی این بار عملکرد این ارگان را مختل کردند.
 
در همین راستا برای امدادرسانی به موقع به شهروندان در صورت بروز هر گونه حادثه ای از روز گذشته برخی از آتش نشانان اقدام به انتشار شماره تلفن های همراه خود در فضای مجازی و گروه های واتس آپی این شهرستان کرده که این اقدام برای آن دسته از شهروندانی که فاقد تلفن همراه هوشمند هستند مشکل ایجاد کرده و آنها راهی برای دسترسی به این شماره ها برای برقراری ارتباط با آتش نشانان ندارند.
 
سیروس محمدی، رئیس آتش نشانی شهرستان سراوان در گفت و گو با خبرنگار شستون بیان کرد: کابل های این اداره روز گذشته به سرقت رفته است، امید است با تلاش های شبانه روزی این معضل امروز رفع و ارتباط با آتش نشانی برقرار شود.
 
گویا سریال سرقت کابل های تلفن و فیبرهای نوری در شهرستان سراوان تمامی ندارد و باید با یک چاره اندیشی و تدبیر اساسی این معضل نیز در شهرستان سراوان حل شود چرا که این معضل خسارات هنگفتی به شرکت مخابرات وارد کرده است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۲۹


ارسال