پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
یک شهروند سیب و سورانی با نصب مخزن آب بر روی خودرو شخصی اقدام به آبیاری درختان شهر کرده که از اقبال خوب مردم در شبکه های اجتماعی برخوردار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، الهین بخش ملازهی فرهنگی و یکی از شهروندان سیب و سورانی به صورت آتش به اختیار و در راستای توسعه و بهبود فضای سبز شهرستان با نصب مخزن آب  بر روی خودروی شخصی خود اقد ام به آبیاری درختان و بوته های سطح شهر کرد.

 وی در گفت و گو با شستون بیان کرد: طبق هماهنگی با شورای شهر و شهردار مبنی بر اینکه شهروندان را در آبادانی شهر مشارکت دهند، اقدام به آبیاری درختان محل سکونت خود کرده است.

 این شهروند سیب و سورانی ادامه داد: ضمن تهیه نهال خرما و غرس آن در بولوار محل سکونت خود، با خودرو شخصی آبیاری درختان این منطقه را بر عهده گرفته است.

 ملازهی با بیان اینکه به شهرداری پیشنهاد کرده که آبیاری درختان و بوته ها را به شهروندان محول کنند، خاطر نشان کرد: روزهای اول از آب منزل درختان را آبیاری کرده اما پس از مخالفت اداره آب، آب مورد نیاز را با تانکر و خودروی شخصی و بدون حمایت سازمان های دولتی از شهرداری تهیه می کند.

وی با توجه به اینکه در هفته یک و یا دو بار درختان و بوته ها را آبیاری می کند، تصریح کرد: پس از انتشار تصاویرش  در شبکه های اجتماعی، مسئول توسعه فضای سبز شهرداری جهت تأمین آب مخالفت هایی را انجام داده است.

شهروند سیب و سورانی به شهروندان توصیه کرد تا خود دست به کار شوند و آبادانی محل سکونت خود را برعهده بگیرند چرا که شهر خوب ساختنی است.

لازم به ذکر است آبیاری درختان توسط این شهروند سیب و سورانی از اقبال خوب کاربران در شبکه های اجتماعی برخوردار شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۲۶۹


ارسال