پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
دبیر انجمن مردم نهاد شهروند پویا گفت: مسابقات فوتبال جام سرجو که با حضور پنج تیم از دهم مرداد ماه آغاز شده بود با قهرمانی تیم درخشان به پایان رسید.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون؛ سومین دوره مسابقات فوتبال جام سرجو با قهرمانی تیم درخشان به پایان رسید. 

عمران بلوچ دبیر انجمن مردم نهاد شهروند پویا در گفت و گو با شستونبیان کرد: این مسابقات با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان  و کاهش آسیب های اجتماعی با حضور پنج تیم درخشان، حمزه، وحدت، غفورآباد و پیشکسوتان سرجو از دهم مرداد ماه آغاز شد.

وی افزود: مسابقات فوتبال جام سرجو به مدت پنج هفته به میزبانی روستای سرجو در زمین ورزشی درخشان برگزار شد، که در نهایت تیم درخشان میزبان مسابقات با کسب تساوی یک بر یک در بازی پایانی مقابل وحدت موفق شد با 10 امتیاز جام قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کند.

دبیر انجمن شهروند پویا خاطر نشان کرد: همچنین عنوان آقای گلی مسابقات به بهنام رئیسی از تیم وحدت با چهار گل رسید و تیم پیشکسوتان به عنوان تیم اخلاق مسابقات معرفی شد.

بلوچ در پایان از اداره ورزش و جوانان وهیئت فوتبال شهرستان ، دهیار و شورای اسلامی روستای سرجو و غفورآباد و همچنین از جوانان ورزشکار منطقه سرجو که در طی این مسابقات همکاری و همیاری لازم را داشتند تشکر کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۱۷


ارسال