پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
جمعی از مرغداران شهرستان زاهدان نسبت به عدم حمایت استاندار سیستان بلوچستان و فرماندار این شهرستان مبنی بر بازار فروش مرغ گلایه کردند.
به گزارش عصرهامون، جمعی از مرغداران شهرستان زاهدان در پی تماسی که دقایقی قبل با دفتر این پایگاه خبری داشتند نسبت به سیاست های اشتباه مسئولان استانی و شهرستانی مبنی بر عدم حمایت از صنوف داخلی گلایه کردند و گفتند: زحمات چندین ماهه آنها برای پرورش و تامین مرغ شهرستان به علت عدم حمایت مسئولان در حال از بین رفتن است به گونه ای که در حال حاضر 400 تن مرغ تولید شده بر روی دستمان مانده اما هیچ یک از مسئولان استانی به فریادمان نمی رسند.


سکوت استاندار و  فریاد مرغدار؛ با 400 تن مرغ تولیدی چه کنیم؟
به گفته مرغداران، قریب به یک هفته است که تولیدات مرغ واحدهای مرغداری در شهر زاهدان تکمیل و آماده بازار مصرف شده و طی نامه ای که به استانداری، فرمانداری و سایر ادارات و نهاده های دولتی برای خرید مرغ ارسال شده اما متاسفانه هیچکس پاسخگو نبوده و هم اکنون 200 تن مرغ تولیدی بر روی دست مرغداران مانده است.

دهمرده یکی از مرغداران شهر زاهدان بیان کرد: این درحالیست که تا چند روز آینده 200 تن مرغ دیگر آماده بازار مصرف می شود و این امر باعث نگرانی مرغداران شده است.

جهانتیغ یکی دیگر از مرغداران علت عدم استقبال مسئولان را ورود مرغ های زنده قاچاق توسط دلالان عنوان کرد و گفت: این اقدام انفجاری در صنعت مرغ و مقابله با تولیدات بومی استان است که نیروی انتظامی هم برای مقابله با این امر، اقدامی انجام نداده است.

وی افزود: سه روز است که با مراجعه به فرمانداری شهرستان تقاضای دیدار با فرماندار را داریم که متاسفانه تاکنون موفق به دیدار وی برای رسیدگی به این مشکل نشده ایم به نوعی که گویا قرار نیست فعالان این صنف را پذیرش کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۳۰


ارسال