جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: افرادی مانند نمایندگان مجلس که دارای جایگاه حقوقی و سیاسی در جامعه هستند، با موضوعات پیش پا افتاده به التهابات دامن زده و آتش بیار معرکه می شوند.
به گزارش عصرهامون؛ سلطانعلی میر در گفت و گو با شستون در خصوص دامن زدن به موضوع معمولی و ایجاد التهاب در جامعه جای پیگیری و پیگرد قانونی دارد، بیان کرد: مشاهده کردیم که پدر سحر خدایار گفت این موضوع چه ربطی به نمایندگان مجلس دارد.
 
وی افزود:  از رسانه های خارجی و ضد معاند گله ای وجود ندارد اما چرا افرادی مانند نمایندگان مجلس که دارای جایگاه حقوقی و سیاسی در جامعه هستند، با موضوعات پیش پا افتاده به التهابات دامن زده و آتش بیار معرکه می شوند.
 
این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه برخی از نمایندگان آب در آسیاب دشمن می ریزند، خاطر نشن کرد: کاری که نمایندگان مجلس در این موضوع انجام دادند بدتر از کار رسانه های ضد انقلاب و خارجی بود، جرم دو نماینده مجلس در این موضوع بیشتر است.
 
میر اضافه کرد:  نماینده مجلس که در این نظام ارتزاق می کند، باید مدافع منافع ملی و حقوق مردم باشد، اگر در این مورد با نمایندگانی که در جامعه ایجاد التهاب کردند، برخورد نشود موارد دیگر به وجود خواهد آمد.
 
وی تصریح کرد: علی مطهری در موارد دیگر همچون قتل میترا استاد اتهاماتی را وارد کرد اما با وی برخورد نشد و این بار اول مطهری نیست که در جامعه التهاب آفرينی می کند و نباید به صرف اینکه فرزند شهید مطهری هست هر گونه که دلش می خواهد عمل کند و هر حرفی را بر زبان بیاورد.
 
کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد:  قوه قضائیه و دادستان به عنوان مدعی العموم باید وارد این موضوع شوند و با نمایندگانی که باعث التهاب آفرينس در جامعه شدند، برخورد کند.
 
میر خاطر نشان کرد: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و مجلس نیز نباید سکوت کند و بیانیه صادر کند چرا که سکوت به معنای موافقت همراهی با رویکرد علی مطهری است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۷۲۴


ارسال