دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ,1 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول امور فرهنگی داشنگاه آزاد اسلامی واحد سراوان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان اقدام به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی کرده است.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی عودی جعفری در گفت و گو با شستون بیان کرد: به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس پیاده روی کارکنان، استادان و دانشجویان به مناسبت هفته دفاع مقدس از محل هواشناسی تا اداره ورزش و جوانان، غبار روبی و گل افشانی مزار شهداء، برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس، اکران فیلم با موضوعات دفا مقدس و تجدید میثاق با شهدای گمنام و برپایی نمایشگاه کتاب با محوریت هفته دفاع مقدس از جمله برنامه های این واحد دانشگاهی خواهد بود. 
 
وی هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: حرکت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بایستی به گونه ای باشد که موجب خشنودی روح پاک شهداء و ادامه راه آن عزیزان شود.
 
مسئول امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان خاطر نشان کزد: شهدای هشت سال دفاع مقدس کشورمان نیز با نثار جان خود و با الگوگیری از مکتب عاشورا و قیام امام حسین(ع)، موجب حفظ و احیای فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) شدند، به طوری که عزت و اقتدار امروز ملت ایران در عرصه‌های مختلف به خاطر ثمره خون شهداست.
 
حجت اسلام و المسلمین عودی جعفری با اشاره به نیاز روز جوانان امروزی تصریح کرد: انجام فعالیت های مداوم فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ شهادت و ایثار یکی از بهترین و مهمترین مواردی می باشد که باید با دقت به آن توجه ویژه ای داشت تا زمینه ی کارهای بزرگ و مؤثر فرهنگی ایجاد شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۸۸۴


ارسال