دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ,1 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۲
پایان مسابقات مینی فوتبال جام خوشه چین در سراوان
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان گفت: مسابقات ورزشی مینی فوتبال با حضور 15 تیم که تحت عنوان جام خوشه چین در شهرستان سراوان در حال برگزاری بود با قهرمانی تیم دهیاری سراوان پایان یافت.
به گزارش عصرهامون؛ محمد رضا گمشادزایی در گفت و گو با شستون بیان کرد:  المپیاد ورزشی روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان تحت عنوان جام خوشه چین با هدف ایجاد نشاط  و شادابی میان جوانان روستایی و استعداد یابی از 21 شهریور در شهرستان سراوان آغاز شد.

 وی افزود:  در این جام 15 تیم از سراسر استان سیستان و بلوچستان در رشته فوتبال با هم به رقابت پرداختند که سرانجام  تیم منتخب دهیاری هوشک سراوان با غلبه بر تیم بمپور ایرانشهر مقام قهرمانی این سری از مسابقات را از آن خود کرد.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان ادامه داد: همچنین تیم بمپور ایرانشهر مقام دوم، تیم زابل مقام سوم را به دست آورد و تیم شهرستان سیب و سوران نیز به عنوان تیم اخلاق این سری از مسابقات انتخاب شد.

گمشادزایی با بیان اینکه مسابقات مینی فوتبال در دو زمین روستای هوشک و دزک برگزار شد، خاطر نشان کرد:  ورزشی طناب کشی، دو میدانی، چوب کشی و هفت سنگ مهارتی و مینی فوتبال جام خوشه چین به پایان رسیده  و اما مسابقات والیبال همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۸۸۵


ارسال