سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۷
رمانده حوزه مقاومت شهیده مطهره نارویی جالق خبر داد؛
برگزاری کارگاه مهارت افزایی دختران جوان با هدف بصیرت افزایی/ غربی ها به دنبال سیاه نمایی جایگاه دختران ایرانی هستند
 
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهیده مطهره نارویی جالق گفت: کارگاه مهارت افزایی دختران جوان با هدف بصیرت افزایی دختران جوان در شهر جالق برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ الهه آسکانی در گفت و گو با شستون بیان کرد: کارگاه مهارت افزایی دختران جوان با هدف افزایش توانمندی دختران جوان برای اداره موفق خاانواده براساس مبانی دینی و فرهنگ ملی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهر جالق برگزار شد.

وی افزود: در این کارگاه در راستای کمک به تحکیم بنیان خانواده و افزایش ازدواج های موفق ، تشریح ابعاد سبک زندگی اسلامی و ایرانی در راستای دستیابی به خانواده متعال در جامعه  مطالبی عنوان شد.

 فرمانده حوزه مقاومت شهیده مطهره نارویی با توجه به آغاز هفته دفاع مقدس، ادامه داد: ترویج فرهنگ شهادت، ایثار و فداکاری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می تواند روحیه مقاومت را میان نسل جوان افزایش داد.

 آسکانی خاطر نشان کرد: از آنجایی که دختران جایگاه و نقش ویژه ای در خانواده دارند، اگر به خوبی تربیت شوند و نسبت به وظایف خود آگاهی یابند، سعادت و سلامت جامعه نیز تضمین خواهد شد.

 وی تصریح کرد:  تربیت دختران با برگزاری کارگاه های مهارت افزایی و بصیرت افزایی علاوه بر اینکه  آنها را مقابل بسیاری از انحرافات اخلاقی بیمه می کند، می توانند گام های مثبت در خانواده و جامعه بر دارند.

 فرمانده حوزه مقاومت شهیده مطهره نارویی گفت: غربی ها به دنبال سیاه نمایی جایگاه زنان و دختران در ایران در حال برنامه ریزی و دسیسه های گوناگون هستند، که وقتی به مسائل مربوط به این حوزه به خوبی پرداخته شود نقش و جایگاه واقعی زنان و دختران ایرانی به جهانیان شناسانده خواهد شد.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۰۰۹


ارسال