جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
فرماندار سراوان:
امروز شاهد اقتدار ایران در صحنه بین الملل هستیم/ثروت آفرینی دانشمندان ایرانی با تکنولوژی نظامی
 
فرماندار سراوان گفت: در دوران جنگ تحمیلی مردم ایران فشار های زیادی را متحمل شدند اما نتجیه آن اقتداری است که امرز در جهان و صحنه های بین الملل شاهد هستیم.
به گزارش عصرهامون؛ علیرضا شهرکی در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه دفاع مقدس یکی از زیباترین عناوینی است که انتخاب شده، بیان کرد: در آن دوران جنگ سختی به ما تحمیل شد و فشار های زیادی را مردم متحمل شدند اما نتجیه آن اقتداری است که امروز در جهان و صحنه های بین الملل را شاهد هستیم.

 وی افزود: امروز قدرت نظامی کشور به گونه ای است که در آن واحد می توانیم با توجه به رجز خوانی هایی که دشمن به قصد تعرض به کشور داشت ضرب شصت هایی را انجام دهیم  که این امر نشان داد ایران با قدرت نظامی و با هنر مقاومت که از دوران دفاع مقدس به ارث برده در ابعاد مختلف  و در عرصه جنگ سیاسی، جنگ اقتصادی، جنگ نظامی، جنگ اجتماعی که تحمیل شد رشد کرده است.

فرماندار سراوان ادامه داد: در این برهه از زمان نه تنها می توانیم دفاع جانانه از کشور داشته باشیم، بلکه مدافع حقوق مظلومان دنبا نیز هستیم .

شهرکی با توجه به اینکه دانش نظامی کشور صرفه اقتصادی به ارمغان آورده است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر به راحتی صنعت دفاعی کشورهایی که دچار مشکل هستند را می توانیم  طراحی کنیم و در اختیار آنها قرار دهیم که این امر بسیار ارزشمند است.

 وی با اشاره به اینکه  دانشمندان ایرانی با تکنولوژی نظامی توانسه اند ثروت آفرینی کنند، تصریح کرد:  در این عرصه خون های زیادی ریخته شد اما این خونه باعث پربار تر شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

فرماندار سراوان گفت:  در حال حاضر در چهل سال پختگی و اقتدار قرار داریم که از دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و خود باوری است که به دست آورده ایم.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۰۱۰


ارسال