شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲
معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه در جمع بانوان سراوانی؛
بانوان در دفاع مقدس نقش کلیدی داشتند/ مستاصل شدن آمریکا به برکت پایمردی زنان و مردان ایرانی/ در معرفی نقش شهدا زینب وار عمل شود
 
معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه گفت: در حال حاضر با اقتدار نیروهای مسلح کشور، آمریکا مستاصل شده و از حالت کنشی به حالت واکنشی در آمده است که این اقتدار به برکت پایمردی زنان و مردان در جامعه به وجود آمده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون،  سردار عبدالله پور در جمع بانوان سراوانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحملیی و با اشاره به نقش کلیدی بانوان در دفاع مقدس، بیان کرد:  خداوند متعال بعضی از بانوان را در قرآن به عنوان الگو و اسوه قرار داده است و اگر بانوان نبودند بسیاری از انقلاب ها شکل نمی گرفت.

 وی افزود: به طور مثال  حضرت زینب (س) بود که مکتب و نهضت قیام امام حسین (ع) را در جامعه ترویج داد.

معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه ادامه داد: هر انسانی در جایگاه خود دارای نقش مثبت و سازنده است، نقش بانوان نیز در جامعه بسیار نقش بزرگی است.

عبدالله پور با بیان اینکه کانون گرم خانواده به واسطه بانوان شکل می گیرد، خاطر نشان کرد:  بانوان در تربیت فرزندان نقش اساسی و مهم را ایفا می کنند  چرا که خانواده با محوریت زن شکل می گیرد و این امر موجب می شود تا یک زندگی سالم و با نشاطی را داشته باشیم.

وی با توجه به اینکه زنان با داشتن نقش هدایت گرانه موجب موفقیت بسیاری از مردان شده اند، تصریح کرد:  در ایجاد امنیت پایدار زنان نقش مهمی را ایفا می کنند.

معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه مطرح کرد: در حال حاضر با اقتدار نیروهای مسلح کشور، آمریکا مستاصل شده و از حالت کنشی به حالت واکنشی در آمده است که این اقتدار به برکت پایمردی زنان و مردان در جامعه به وجود آمده است.

عبدالله پور با اشاره به نقش بانوان در خودسازی  در راستای تقویت مقدسات و دین، اذعان کرد:  امنیت که نعمت بزرگی در جامعه محسوب می شود به همت و تلاش شهدا و بردباری خانواده معظم شهدا به وجود آمده است و ما امروز در جامعه وظیفه مند هستیم  تا عطر شهدا را در اقصی نقاط جامعه ترویج دهیم.

وی با بیان اینکه وظیفه داریم یاد و خاطره شهدا را در جامعه ترویج دهیم، گفت: شهدا در زندگی ما نقش چراغ را بر عهده دارند چرا که آنها بدون چشم داشت و با نیت خالصانه جان فشانی کردند تا امنیت در کشور برقرار شود.

معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه خاطر نشان کرد: خانواده شهدا می توانند در وهله اول نقش شهید به نسل جوان معرفی کنند چرا که شهدا کار حسینی انجام دادند و ما در حال حاضر وظیفه داریم کار زینبی انجام دهیم.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۱۲۴


ارسال